Dispenser υγρού σαπουνιού 850008 Bartscher
58.00€ 40.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Διανεμητής (dispenser) υγρού σαπουνιού PS 0,9L-W, Bartscher Γερμανίας.
Για την υγιεινή αφαίρεση υγρού σαπουνιού του εμπορίου με χειρισμό με το ένα χέρι ή τον αγκώνα.
![]() | Προμηθευτής από Γερμανία |
| Νέο προϊόν |
| Οικονομική λύση |
| Προδιαγραφές HACCP |
| Πρόσθετος εξοπλισμός |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Χρώμα: | Ασημί |
| Έκδοση: | Επιτοίχια τοποθέτηση |
| Ξαναγεμίζει: | ναι |
| Έλεγχος στάθμης πλήρωσης: | Διαφανές πλαστικό δοχείο |
| Χειρισμός: | Χειρισμός με το ένα χέρι Χειρισμός με τον αγκώνα Χειροκίνητα |
| Δοσολογία: | Σύστημα άντλησης Έως και 3 ml ανά διαδρομή |
| Χωρητικότητα: | 0.9 Λίτρα |
| Βάρος: | 0.65 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 95 × 222 × 330 mm |
- Φιλικό προς το χειριστή
- Μικρό κόστος συντήρησης
- Υγιεινό
- Υλικό, Αλουμίνιο – Πολυπροπυλένιο – Πλαστικό ABS
- Χωρίς φυσίγγια
- Συμπεριλαμβάνονται 1 στήριγμα τοίχου / Υλικό στερέωσης
Πρόσθετος εξοπλισμός
- Συλλέκτης υγρών 850018 Bartscher – ΤΙΜΗ €24.00*
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: 850008
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΔΙΑΦΟΡΑ ΥΓΙΕΙΝΗΣ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΙΔΡΥΜΑΤΑ, ΛΑΝΤΖΑ ΠΟΔΟΚΙΝΗΤΗ - ΓΟΝΑΤΟΥ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΑ
Ετικέτες: Νέο προϊόν, Οικονομική λύση, Προδιαγραφές HACCP, Πρόσθετος εξοπλισμός
Brand: Bartscher.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Τυροτρίφτης 1Hp για μαλακό και σκληρό τυρί FTG127 FAMA
1,562.00€965.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΤο μηχάνημα είναι σχεδιασμένο για το τρίψιμο παντός είδους μαλακών & σκληρών τυριών Κατασκευασμένος από ειδικό κράμα αλουμινίου Περιλαμβάνει κώνο 4mm και ανοξείδωτο κύλινδρο Η λειτουργία του διακόπτεται όταν σηκώνεται… -
Ψυγείο πάγκος 108×70 συντήρηση με μηχανή στη βάση (R290) BPVP7300 ΙΝΟΜΑΚ
1,796.00€1,347.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΜηχάνημα Βάσης για καλύτερη αξιοποίηση του μήκους του ψυγείου, ανάλογα με τον χώρο Ενεργειακή κατάταξη, σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095, όσων μοντέλων εμπίπτουν στα πρότυπα Εργονομικά… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 239x70x68 συντήρηση με 8 συρτάρια PS 239 Bambas Frost
2,820.00€1,850.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Σχαριέρα αερίου διπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG2 SER GAS
1,430.00€1,029.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από…








