Καταψύκτης 296 Lt με συρόμενα ίσια κρύσταλλα IC302SC Tefcold
1,105.00€ 676.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Καταψύκτης με ίσια συρόμενα κρύσταλλα χωρητικότητας 296 lt, Tefcold Δανίας
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Ενεργειακή Κλάση: | D |
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 890 x 510 x 655 mm |
| Ψύξη: | Στατική |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -24°C / -14°C |
| Απόψυξη: | Χειροκίνητη |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Ισχύς: | 300W / 220-240V / 50Hz |
| Χωρητικότητα: | 296 Lt |
| Βάρος: | 65 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1010 × 630 × 892 mm |
- Ψηφιακό θερμόμετρο
- Μηχανικός θερμοστάτης
- Κλειδαριά
- 4 ρόδες πολλαπλής κατεύθυνσης
- 4 συρμάτινα καλάθια, λευκά
- Aποχέτευση απόψυξης για τον καθαρισμό της μονάδας.
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: IC302SC
Κατηγορίες: MINI MARKET - SUPER MARKET, ΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣ ΙΣΙΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Ψυκτικό υγρό R290, Ψύξη στατική
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Βιτρίνα συντήρησης διπλή με συρόμενες πόρτες S911 SC Metalfrio
1,811.00€1,090.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ2 συρόμενες πόρτες Κατάλληλο για τρόφιμα Ψηφιακός θερμοστάτης / θερμόμετρο Επαναφορά πόρτας -
Ψυγείο θάλαμος βιτρίνα συντήρηση 137×72 λευκός με 2 γυάλινες πόρτες & μηχανή στη βάση UP 137 Bambas Frost
2,160.00€1,782.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο εξωτερικά & εσωτερικά από πλαστικοποιημένη λαμαρίνα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7 cm στο σώμα και 8cm στο πάτο Εσωτερικός πάτος από ανοξείδωτο χάλυβα με υγειονομικές γωνίες Διπλά τζάμια στη… -
Τυροτρίφτης 1Hp για μαλακό και σκληρό τυρί FTG127 FAMA
1,562.00€965.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΤο μηχάνημα είναι σχεδιασμένο για το τρίψιμο παντός είδους μαλακών & σκληρών τυριών Κατασκευασμένος από ειδικό κράμα αλουμινίου Περιλαμβάνει κώνο 4mm και ανοξείδωτο κύλινδρο Η λειτουργία του διακόπτεται όταν σηκώνεται… -
Βιτρίνα συντήρησης 58 Lt λευκή πανοραμική 700258G Bartscher
680.00€408.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ2 ρυθμιζόμενες καθ' ύψος σχάρες (380x325mm) 3 επίπεδα προβολής Διακόπτης ON/OFF Εσωτερικός φωτισμός









