Καταψύκτης 491 Lt με ίσια συρόμενα κρύσταλλα IC501SC Tefcold
1,375.00€ 825.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Καταψύκτης με ίσια συρόμενα κρύσταλλα χωρητικότητας 491 lt, Tefcold Δανίας.
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ενεργειακή Κλάση: D |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 1430 x 510 x 655(h) mm |
| Ψύξη: | Στατική |
| Ψυκτικό υγρό: | R290a |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -24°C / -14°C |
| Ισχύς: | 191 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Απόψυξη: | Χειροκίνητη |
| Ενεργειακή Κλάση: | D |
| Χωρητικότητα: | 491 Lt |
| Βάρος: | 93 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1550 × 630 × 892 mm |
- Αναλογικός θερμόμετρο-Μηχανικός θερμοστάτης
- 4 ρόδες πολλαπλής κατεύθυνσης (οι δύο με φρένο)
- Χωρητικότητα 6 συρμάτινα καλάθια, λευκά
- Aποχέτευση απόψυξης για τον καθαρισμό της μονάδας.
- Κλειδαριά
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: IC501SC
Κατηγορίες: MINI MARKET - SUPER MARKET, ΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣ ΙΣΙΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ενεργειακή Κλάση: D, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Ψυκτικό υγρό R290, Ψύξη στατική
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο θάλαμος βιτρίνα κατάψυξη 69×72 λευκός με 1 πόρτα γυάλινη & μηχανή στη βάση UPF 70 Bambas Frost
2,520.00€2,079.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο εξωτερικά & εσωτερικά από πλαστικοποιημένη λαμαρίνα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7 cm στο σώμα και 8cm στο πάτο Εσωτερικός πάτος από ανοξείδωτο χάλυβα με υγειονομικές γωνίες Διπλά τζάμια στη… -
Ψυγείο θάλαμος βιτρίνα συντήρηση 137×73 inox 2 συρόμενες πόρτες & μηχανή στη βάση UBS 137 Bambas Frost
2,180.00€1,798.50€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο εσωτερικά και εξωτερικά από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7 cm στο σώμα και 8cm στο πάτο Πάτος με υγειονομικές γωνίες Διπλά τζάμια Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος… -
Ψυγείο θάλαμος βιτρίνα συντήρηση 137×73 λευκός 2 συρόμενες πόρτες & μηχανή στη βάση UBP 137 Bambas Frost
2,000.00€1,650.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο εσωτερικά και εξωτερικά από πλαστικοποιημένη λαμαρίνα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7 cm στο σώμα και 8cm στο πάτο Εσωτερικός πάτος από ανοξείδωτο χάλυβα με υγειονομικές γωνιές Διπλά τζάμια Σχάρες πλαστικοποιημένες… -
Βιτρίνα κατάψυξη επιτραπέζια UF100G Tefcold
1,152.00€680.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΘερμαινόμενη πόρτα με αυτόματη επαναφορά Πόρτα με κλειδαριά 4 Ρυθμιζόμενα ποδαράκια








