Καταψύκτης 555 Lt με συρόμενα ίσια κρύσταλλα IC551SC Tefcold
1,635.00€ 965.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Καταψύκτης με ίσια συρόμενα κρύσταλλα χωρητικότητας 555 lt, Tefcold Δανίας
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Big Volume |
| Άριστη ποιότητα |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Ενεργειακή Κλάση: | D |
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 1630 x 510 x 655 mm |
| Ψύξη: | Στατική |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -24°C / -14°C |
| Απόψυξη: | Χειροκίνητη |
| Ψυκτικό υγρό: | R290a |
| Ισχύς: | 273 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Χωρητικότητα: | 555 Lt |
| Βάρος: | 114 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1750 × 630 × 892 mm |
- Ψηφιακό θερμόμετρο
- Μηχανικός θερμοστάτης
- Κλειδαριά
- 4 ρόδες πολλαπλής κατεύθυνσης
- 7 συρμάτινα καλάθια, λευκά
- Aποχέτευση απόψυξης για τον καθαρισμό της μονάδας.
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: IC551SC
Κατηγορίες: MINI MARKET - SUPER MARKET, ΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣ ΙΣΙΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Big Volume, Άριστη ποιότητα, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Ψυκτικό υγρό R290, Ψύξη στατική
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο θάλαμος βιτρίνα συντήρηση 137×73 inox 2 συρόμενες πόρτες & μηχανή στη βάση UBS 137 Bambas Frost
2,180.00€1,798.50€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο εσωτερικά και εξωτερικά από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7 cm στο σώμα και 8cm στο πάτο Πάτος με υγειονομικές γωνίες Διπλά τζάμια Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος… -
Βιτρίνα κατάψυξη με φωτιζόμενη μετώπη UF50GCP Tefcold
1,056.00€628.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΘερμαινόμενη πόρτα με αυτόματη επαναφορά Πόρτα με κλειδαριά 4 Ρυθμιζόμενα ποδαράκια -
Τυροτρίφτης 1Hp για μαλακό και σκληρό τυρί FTG127 FAMA
1,562.00€965.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΤο μηχάνημα είναι σχεδιασμένο για το τρίψιμο παντός είδους μαλακών & σκληρών τυριών Κατασκευασμένος από ειδικό κράμα αλουμινίου Περιλαμβάνει κώνο 4mm και ανοξείδωτο κύλινδρο Η λειτουργία του διακόπτεται όταν σηκώνεται… -
Βιτρίνα συντήρησης όρθια μονή D372 SCM4 Klimasan-Metalfrio
818.00€490.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατάλληλο για τρόφιμα Θερμόμετρο αναλογικό Κλειδαριά στην πόρτα Αναλογικός θερμοστάτης Τερματικός διακόπτης που σταματάει την λειτουργία του στοιχείου με το άνοιγμα της πόρτας









