Νέο Προιόν!
Καταψύκτης – Συντήρηση Dual -22°C/+5°C με συρόμενα κρύσταλλα SLIM135 Tensai
350.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Καταψύκτης Συντήρηση Dual -22°C/+5°C με ίσια συρόμενα κρύσταλλα χωρητικότητα 135 lt του εργοστασίου Tensai.
![]() | Προμηθευτής από Πορτογαλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Big Volume |
| Άριστη ποιότητα |
| Ενεργειακή Κλάση: D |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -25°C / +5°C |
| Ισχύς: | 70W / 220-240V / 50Hz |
| Ψύξη: | Στατική |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Ενεργειακή Κλάση: | D |
| Χωρητικότητα: | 135 Lt |
| Βάρος: | 28 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 920 × 408 × 872 mm |
- Ηλεκτρονικός Θερμοστάτης – Θερμόμετρο
- 4 ρόδες πολλαπλής κατεύθυνσης (οι δύο με φρένο)
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας








