Καταψύκτης μπαούλο 407 Lt (Silver) HC460TSIC+ Tensai
670.00€ 410.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Καταψύκτης μπαούλο Silver χωρητικότητας 407lt, εργοστασίου Tensai.
![]() | Προμηθευτής από Πορτογαλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ενεργειακή Κλάση: C |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Οικονομική λύση |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -25°C / -18°C |
| Ψύξη: | Στατική |
| Χρώμα εξωτερικά: | RAL 9006 |
| Ισχύς: | 195 watt, 230V/50Hz |
| Ψυκτικό υγρό: | R600 |
| Ενεργειακή Κλάση: | C |
| Απόψυξη: | Χειροκίνητη |
| Χωρητικότητα: | 407 Lt |
| Βάρος: | 46 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1400 × 660 × 850 mm |
- Κλειδαριά στο καπάκι
- Αναλογικός Θερμοστάτης
- Χερούλι στο καπάκι
- Προδιαγραφές Tropical
- Ηλεκτρονικό Θερμόμετρο
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: HC460TSIC+
Κατηγορίες: CATERING, SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΙΔΡΥΜΑΤΑ, ΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣ-ΜΠΑΟΥΛΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ, ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ, ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ενεργειακή Κλάση: C, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Οικονομική λύση, Στιβαρή κατασκευή, Ψυκτικό υγρό R600, Ψύξη στατική
Brand: TENSAI.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 224×60 συντήρηση με 4 πόρτες ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,408.00€1,806.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 185x70x68 συντήρηση με 6 συρτάρια PS 185 Bambas Frost
2,280.00€1,500.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 139x70x68 συντήρηση με 4 συρτάρια PS 139 Bambas Frost
1,800.00€1,200.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Φούρνος ηλεκτρικός κυκλοθερμικός Foem RFF 43X Smeg
770.00€470.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑMεγαλύτερη απόσταση ανάμεσα στις λαμαρίνες 80mm INOX εξωτερικά Aποσπώμενο & εύκολα καθαριζόμενο τζάμι πόρτας Περιλαμβάνονται 4 λαμαρίνες αλουμινίου 435x320mm








