Καταψύκτης μπαούλο 567 Lt με inox καπάκι FR605S SL Tefcold
1,414.00€ 841.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Καταψύκτης μπαούλο με καπάκι Ιnox χωρητικότητας 567 lt, Tefcold Δανίας
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Big Volume |
| Άριστη ποιότητα |
| Ενεργειακή Κλάση: D |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Συσκευή μεγάλης ισχύος |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 1680 x 480 x 725 mm |
| Θερμοκρασία: | -14°C / -24°C |
| Ισχύς: | 250 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ψύξη: | Στατική |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Μόνωση: | 60mm |
| Καλάθια: | 3 |
| Κλιματική κλάση: | 4 (30°C & 55%RH) |
| Ενεργειακή κλάση: | D |
| Χωρητικότητα: | 567 Lt |
| Βάρος: | 78 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1804 × 700 × 945 mm |
- ΙNOX καπάκι
- Με κλειδαριά
- Θερμόμετρο αναλογικό
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: FR605S SL
Κατηγορίες: ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΙΔΡΥΜΑΤΑ, ΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣ-ΜΠΑΟΥΛΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Big Volume, Άριστη ποιότητα, Ενεργειακή Κλάση: D, Ηλεκτρική συσκευή, Συσκευή μεγάλης ισχύος, Ψυκτικό υγρό R600, Ψύξη στατική
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Σχαριέρα αερίου τριπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG3 SER GAS
1,982.00€1,380.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 224×70 συντήρηση με 4 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,574.00€1,845.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Ψυγείο πάγκος 179×60 συντήρηση με 3 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP999 ΙΝΟΜΑΚ
2,085.00€1,563.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος 224×60 συντήρηση με 4 πόρτες ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,408.00€1,806.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας…








