Καταψύκτης μπαούλο 60Lt Silver TCHEU070S (HC70S) Tensai
286.00€ 185.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Καταψύκτης μπαούλο Silver χωρητικότητας 60 lt, του εργοστασίου Tensai
![]() | Προμηθευτής από Πορτογαλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Colors |
| Slim Line |
| Ενεργειακή Κλάση: E |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Οικονομική λύση |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Ψύξη: | Στατική |
| Ισχύς: | 60 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -25°C / -18°C |
| Χρώμα εξωτερικά: | RAL 9006 |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Ενεργειακή Κλάση: | E |
| Απόψυξη: | Χειροκίνητη |
| Χωρητικότητα: | 60 lt |
| Βάρος: | 21 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 384 × 620 × 835 mm |
- Πίνακας ελέγχου
- Χερούλι στο καπάκι
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: TCHEU070S
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣ-ΜΠΑΟΥΛΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Colors, Slim Line, Ενεργειακή Κλάση: E, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Οικονομική λύση, Ψυκτικό υγρό R600, Ψύξη στατική
Brand: TENSAI.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 185x70x68 συντήρηση με 6 συρτάρια PS 185 Bambas Frost
2,280.00€1,640.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ποτηριέρα 140×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS314A INOMAK
631.00€473.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Φούρνος ηλεκτρικός κυκλοθερμικός Foem RFF 43X Smeg
770.00€470.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑMεγαλύτερη απόσταση ανάμεσα στις λαμαρίνες 80mm INOX εξωτερικά Aποσπώμενο & εύκολα καθαριζόμενο τζάμι πόρτας Περιλαμβάνονται 4 λαμαρίνες αλουμινίου 435x320mm -
Ψυγείο πάγκος συντήρηση 185×70 με 3 πόρτες γυάλινες PGG 185 Bambas Frost
1,820.00€1,340.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.…








