Καταψύκτης προβολής 115 Lt με ανοιγόμενο καπάκι κρύσταλλο ST160 Tefcold
849.00€ 510.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Καταψύκτης μπαούλο με γυάλινο καπάκι χωρητικότητας 115 lt, Tefcold Δανίας.
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Ενεργειακή Κλάση: D |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Οικονομική λύση |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -24°C / -14°C |
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 435 x 435 x 755(h) mm |
| Ψύξη: | Στατική |
| Ισχύς: | 80W, 220-240V / 50Hz |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Κλιματική κλάση: | 4(+30°C & 55%RH) |
| Απόψυξη: | Χειροκίνητη |
| Ενεργειακή Κλάση: | D |
| Χωρητικότητα: | 115 Lt |
| Βάρος: | 43 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 550 × 630 × 930 mm |
- Καπάκι με ψυχόμενο τζάμι
- 4 διπλά ροδάκια
- Μηχανικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: ST160
Κατηγορίες: MINI MARKET - SUPER MARKET, SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣ ΙΣΙΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ, ΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣ-ΜΠΑΟΥΛΑ, ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΡΤΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΒΙΤΡΙΝΕΣ - ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΩΤΟΥ ΒΙΤΡΙΝΕΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Ενεργειακή Κλάση: D, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Οικονομική λύση, Στιβαρή κατασκευή, Ψυκτικό υγρό R600, Ψύξη στατική
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 134.2×70 συντήρηση με 2 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP29 INOMAK
2,212.00€1,659.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Ψυγείο πάγκος 134×60 συντήρηση με 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,813.00€1,359.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες γυάλινες PGG 139 Bambas Frost
1,490.00€1,120.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 139x70x68 συντήρηση με 4 συρτάρια PS 139 Bambas Frost
1,800.00€1,330.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.…









