Ψυγείο βιτρίνα διπλή συντήρηση & κατάψυξη (-0/+10ºC & -18/-23ºC) με 2 πόρτες 700899 Bartscher
5,100.00€ 2,930.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγειοκαταψύκτης διπλός (0°C/+10°C) & (-18°C/-23°C) βεβιασμένης ψύξης με ανοιγόμενες πόρτες, χωρητικότητας 820 lt Bartscher.
Συνδυασμός ψυγείου και καταψύκτη σε ελκυστικό μαύρο σχέδιο με χωρητικότητα 820 λίτρα. Οι γυάλινες πόρτες επιτρέπουν την άμεση επισκόπηση των φαγητών, τα οποία μπορούν να παρουσιάζονται με τον φωτισμό LED που ρυθμίζεται ξεχωριστά σε κόκκινο φως.
![]() | Προμηθευτής από Γερμανία |
| | 2 θερμοκρασιών με ξεχωριστή εναλλαγή ψύξης / κατάψυξης |
| 230 volt μονοφασικό |
| Colors |
| elegant design |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Φωτισμός LED |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία συντήρησης (αριστερά): | 0°C / +10°C |
| Θερμοκρασία κατάψυξης (δεξιά): | -18°C / -23°C |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Ισχύς: | 1000 Watt / 230V / 50Hz |
| Ράφια: | 8 ρυθμιζόμενα (500x485mm) |
| Εσωτερικός Φωτισμός: | LED ξεχωριστά ρυθμιζόμενος Αριστερά ψύξη / δεξιά κατάψυξη |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | 16°C έως 32°C |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Αριθμός πορτών: | 2 |
| Χωρητικότητα: | 820 Lt |
| Βάρος: | 193.7 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1215 × 800 × 2000 mm |
- Ανοιγόμενη πόρτα με διπλό τζάμι
- Ηλεκτρονικό/ς θερμοστάτης/θερμόμετρο
- 4 ροδάκια τα 2 με ασφάλεια κλειδώματος
- Διακόπτης ON/OFF
- Υλικό εσωτερικά Πλαστικό
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: 700899
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΙΔΡΥΜΑΤΑ, ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΡΤΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΒΙΤΡΙΝΕΣ - ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ, ΨΥΓΕΙΑ ΒΙΤΡΙΝΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ, ΨΥΓΕΙΟ ΘΑΛΑΜΟΣ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΤΡΑ, ΨΥΓΕΙΟ ΘΑΛΑΜΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΤΡΑ
Ετικέτες: 2 θερμοκρασιών με ξεχωριστή εναλλαγή ψύξης / κατάψυξης, 230 volt μονοφασικό, Colors, elegant design, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Φωτισμός LED, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: Bartscher.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Φούρνος ηλεκτρικός κυκλοθερμικός Foem RFF 43X Smeg
770.00€470.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑMεγαλύτερη απόσταση ανάμεσα στις λαμαρίνες 80mm INOX εξωτερικά Aποσπώμενο & εύκολα καθαριζόμενο τζάμι πόρτας Περιλαμβάνονται 4 λαμαρίνες αλουμινίου 435x320mm -
Ποτηριέρα 190×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS319A INOMAK
790.00€592.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Τυροτρίφτης 1Hp για μαλακό και σκληρό τυρί FTG127 FAMA
1,562.00€965.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΤο μηχάνημα είναι σχεδιασμένο για το τρίψιμο παντός είδους μαλακών & σκληρών τυριών Κατασκευασμένος από ειδικό κράμα αλουμινίου Περιλαμβάνει κώνο 4mm και ανοξείδωτο κύλινδρο Η λειτουργία του διακόπτεται όταν σηκώνεται… -
Ποτηριέρα 160×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS316A INOMAK
702.00€526.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες…






