Ψυγείο βιτρίνα συντήρηση & κατάψυξη (-0/+10ºC & -18/-23ºC) με 2 πόρτες BLACK 700900 Bartscher
3,198.00€ 1,850.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγειοκαταψύκτης KTK1-122 (0°C/+10°C) & (-18°C/-23°C) βεβιασμένης ψύξης με ανοιγόμενες πόρτες, χωρητικότητας 430 lt Bartscher.
Συνδυασμός ψυγείου και καταψύκτη σε ελκυστικό μαύρο σχέδιο με χωρητικότητα 430 λίτρα. Οι γυάλινες πόρτες επιτρέπουν την άμεση επισκόπηση των φαγητών, τα οποία μπορούν να παρουσιάζονται με τον φωτισμό LED που ρυθμίζεται ξεχωριστά σε κόκκινο φως.
![]() | Προμηθευτής από Γερμανία |
| | 2 θερμοκρασιών με ξεχωριστή εναλλαγή ψύξης / κατάψυξης |
| 230 volt μονοφασικό |
| Colors |
| elegant design |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Φωτισμός LED |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία συντήρησης (κάτω): | 0°C / +10°C |
| Θερμοκρασία κατάψυξης (άνω) | -18°C / -23°C |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Ισχύς: | 767 Watt / 230V / 50Hz |
| Ράφια: | 4 ρυθμιζόμενα (565x475mm) |
| Φωτισμός: | Εσωτερικός LED |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | 16°C έως 25°C |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Αριθμός πορτών: | 2 |
| Χωρητικότητα: | 430 Lt |
| Βάρος: | 121.3 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 695 × 765 × 2000 mm |
- Ανοιγόμενη πόρτα με διπλό τζάμι
- Ηλεκτρονικό/ς θερμοστάτης/θερμόμετρο
- 4 ροδάκια τα 2 με ασφάλεια κλειδώματος
- Διακόπτης ON/OFF
- Υλικό εσωτερικά Πλαστικό
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: 700900
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΙΔΡΥΜΑΤΑ, ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΡΤΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΒΙΤΡΙΝΕΣ - ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ, ΨΥΓΕΙΑ ΒΙΤΡΙΝΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ, ΨΥΓΕΙΟ ΘΑΛΑΜΟΣ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΤΡΑ, ΨΥΓΕΙΟ ΘΑΛΑΜΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΤΡΑ
Ετικέτες: 2 θερμοκρασιών με ξεχωριστή εναλλαγή ψύξης / κατάψυξης, 230 volt μονοφασικό, Colors, elegant design, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Φωτισμός LED, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: Bartscher.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 179×60 συντήρηση με 3 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP999 ΙΝΟΜΑΚ
2,085.00€1,563.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Τυροτρίφτης 1Hp για μαλακό και σκληρό τυρί FTG127 FAMA
1,562.00€965.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΤο μηχάνημα είναι σχεδιασμένο για το τρίψιμο παντός είδους μαλακών & σκληρών τυριών Κατασκευασμένος από ειδικό κράμα αλουμινίου Περιλαμβάνει κώνο 4mm και ανοξείδωτο κύλινδρο Η λειτουργία του διακόπτεται όταν σηκώνεται… -
Φούρνος ηλεκτρικός κυκλοθερμικός Foem RFF 43X Smeg
770.00€470.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑMεγαλύτερη απόσταση ανάμεσα στις λαμαρίνες 80mm INOX εξωτερικά Aποσπώμενο & εύκολα καθαριζόμενο τζάμι πόρτας Περιλαμβάνονται 4 λαμαρίνες αλουμινίου 435x320mm -
Ψυγείο πάγκος 108×70 συντήρηση με μηχανή στη βάση (R290) BPVP7300 ΙΝΟΜΑΚ
1,796.00€1,347.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΜηχάνημα Βάσης για καλύτερη αξιοποίηση του μήκους του ψυγείου, ανάλογα με τον χώρο Ενεργειακή κατάταξη, σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095, όσων μοντέλων εμπίπτουν στα πρότυπα Εργονομικά…









