Βιτρίνα κατάψυξη διπλή με ανοιγόμενες πόρτες FR 1240 VGC NF KlimaItalia
4,290.00€ 2,530.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Διπλή βιτρίνα κατάψυξη με ανοιγόμενες πόρτες βεβιασμένης ψύξης χωρητικότητας 1240 lt KlimaItalia.
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Big Volume |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Φωτιζόμενη μετώπη |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -18°C / -22°C |
| Ισχύς: | 1150 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Ράφια: | 10 (605 x 410mm) |
| Φωτισμός: | LED (εσωτερικός + μετώπη) |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 18.4 kWh / 24h |
| Ενεργειακή ταξινόμηση: | E |
| Κλιματική κλάση: | 7 (+35°C & 75%RH) |
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 1100 x 445 x 1465 (h) mm |
| Αριθμός και τύπος πόρτας: | 2 αρθρωτές γυάλινες πόρτες με αυτόματο κλείσιμο |
| Απόψυξη: | Αυτόματη(Hot Gas) + Χειροκίνητη |
| Χωρητικότητα: | 1240 Lt |
| Βάρος: | 228 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1220 × 700 × 1980 mm |
- 2 ανοιγόμενες πόρτες με αυτόματη επαναφορά & κλειδαριά
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- 4 ροδάκια
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: FR 1240 VGC NF
Κατηγορίες: MINI MARKET - SUPER MARKET, SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΡΤΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΒΙΤΡΙΝΕΣ - ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Big Volume, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Φωτιζόμενη μετώπη, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: Klimaitalia.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ποτηριέρα 190×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS319A INOMAK
790.00€592.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Ψυγείο πάγκος 224×70 συντήρηση με 4 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,574.00€1,845.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 185x70x68 συντήρηση με 6 συρτάρια PS 185 Bambas Frost
2,280.00€1,640.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ποτηριέρα 140×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS314A INOMAK
631.00€473.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες…






