Βιτρίνα κατάψυξη μονή λευκό χρώμα FR 372 V ST WHITE KlimaItalia
2,064.00€ 1,220.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα κατάψυξης επιδαπέδια μονή χωρητικότητας 382lt KlimaItalia.
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -18°C / -24°C |
| Ισχύς: | 598 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ψύξη: | Στατική υποβοηθούμενη με ανεμιστήρα |
| Ψυκτικό υγρό: | R404A / R290 |
| Ράφια: | 5 x (488 x 392 mm) |
| Φωτισμός: | LED |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 15 kWh / 24h |
| Κλιματική κλάση: | 4 |
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 490x469x1570 (h) mm |
| Απόψυξη: | Χειροκίνητη |
| Ενεργειακή κλάση: | C |
| Χωρητικότητα: | 382 Lt |
| Βάρος: | 106 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 640 × 670 × 1875 mm |
- Μηχανικός θερμοστάτης – αναλογικό θερμόμετρο
- 2 ρυθμιζόμενα ποδαράκια & 2 ροδάκια
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: FR 372 V ST WHITE
Κατηγορίες: MINI MARKET - SUPER MARKET, SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΡΤΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΒΙΤΡΙΝΕΣ - ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψύξη στατική
Brand: Klimaitalia.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 224×70 συντήρηση με 4 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,574.00€1,845.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Ποτηριέρα 160×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS316A INOMAK
702.00€526.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες γυάλινες PGG 139 Bambas Frost
1,490.00€1,120.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Σχαριέρα αερίου διπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG2 SER GAS
1,430.00€1,029.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από…







