Βιτρίνα κατάψυξη πανοραμική βεβιασμένη ψύξη VICTORIA 85 NFN BLACK Klimaitalia
4,810.00€ 2,780.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα κατάψυξης πανοραμική, βεβιασμένης ψύξης & χωρητικότητας 450 lt, Klimaitalia Ιταλίας.
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Big Volume |
| elegant design |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ενεργειακή Κλάση: D |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Ισχύς: | 1000W / 220-240V / 50Hz |
| Θερμοκρασία: | -22°C / -15°C |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Ράφια: | 5 (730x417mm) |
| Φωτισμός: | LED |
| Κλιματική κλάση: | 4 (+30°C & 55%RH) |
| Ενεργειακή κλάση: | D |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Χωρητικότητα: | 450 Lt |
| Βάρος: | 211 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 850 × 650 × 1950 mm |
- Ψηφιακό Θερμόμετρο / Ηλεκτρονικός Θερμοστάτης
- Κατασκευή από ανοξείδωτο ατσάλι και γυαλί
- 4 ροδάκια
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: VICTORIA 85 NFN BLACK
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΡΤΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΓΛΥΚΩΝ-ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Big Volume, elegant design, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ενεργειακή Κλάση: D, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: Klimaitalia.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 185x70x68 συντήρηση με 6 συρτάρια PS 185 Bambas Frost
2,280.00€1,500.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 134.2×70 συντήρηση με 2 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP29 INOMAK
2,212.00€1,659.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 139x70x68 συντήρηση με 4 συρτάρια PS 139 Bambas Frost
1,800.00€1,200.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 179.2×70 συντήρηση με 4 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP229 INOMAK
2,835.00€2,126.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών…








