Βιτρίνα κατάψυξης 373lt διπλή επιτοίχια ALASKA TOP 145 KlimaItalia
2,874.00€ 1,670.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα κατάψυξης επιτοίχια, στατικής ψύξης χωρητικότητας 373 lt με 2 ανοιγόμενες πόρτες & αυτόματη απόψυξη, KlimaItalia.
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Big Volume |
| Άριστη ποιότητα |
| Ενεργειακή Κλάση: E |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Φωτιζόμενη μετώπη |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -22°C / -18°C |
| Ισχύς: | 650 Watt / 220-240V / 50Hz |
| Ψύξη: | Στατική |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Ράφια: | 4 (649 x 292mm) |
| Φωτισμός: | 2 LED |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 14.47 kWh / 24h |
| Ενεργειακή ταξινόμηση: | Ε |
| Κλιματική κλάση: | 3 (+25ºC & 60%RH) |
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 1330 x 390 x 645(h)mm |
| Αριθμός και τύπος πόρτας: | 2 αρθρωτές γυάλινες πόρτες |
| Απόψυξη: | Αυτόματη(Hot Gas) |
| Χωρητικότητα: | 373 Lt |
| Βάρος: | 149 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1450 × 590 × 1022 mm |
- 2 ανοιγόμενες πόρτες
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης / θερμόμετρο
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: ALASKA TOP 145
Κατηγορίες: MINI MARKET - SUPER MARKET, SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΡΤΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΒΙΤΡΙΝΕΣ - ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Big Volume, Άριστη ποιότητα, Ενεργειακή Κλάση: E, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Φωτιζόμενη μετώπη, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290, Ψύξη στατική
Brand: Klimaitalia.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 134.2×70 συντήρηση με 2 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP29 INOMAK
2,212.00€1,659.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 139x70x68 συντήρηση με 4 συρτάρια PS 139 Bambas Frost
1,800.00€1,330.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 179×60 συντήρηση με 3 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP999 ΙΝΟΜΑΚ
2,085.00€1,563.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Σχαριέρα αερίου τριπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG3 SER GAS
1,982.00€1,380.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από…









