Βιτρίνα πανοραμική Κατάψυξη & Συντήρηση CRISTAL TOWER 75 RV TB/TN BLACK Isa
Βιτρίνα Ζαχαροπλαστικής κατάψυξης - συντήρησης, βεβιασμένης ψύξης, του εργοστασίου ISA
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Colors |
| elegant design |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -18°C / +10°C |
| Ισχύς: | 1500 Watt, 230V / 50Hz |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Απόψυξη: | Αυτόματη με hot gas |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Φωτισμός: | LED Κάθετος |
| Ράφια: | 5 (554 x 509) |
| Κλιματική κλάση: | 4 (+30°C & 55% RH) |
| Χωρητικότητα: | 565 Lt |
| Βάρος: | 288 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 750 × 745 × 2062 mm |
- Πίνακας λειτουργιών τεχνολογίας Touch Pad
- Εύκολη πρόσβαση στο μηχανοστάσιο
- Πόρτα με σύστημα επαναφοράς
- Ρόδες πολλαπλής κατεύθυνσης
- Δυνατότητα αναστροφής φοράς πόρτας
- Με ενσωματωμένο ψυκτικό μηχάνημα
- Φωτισμός LED
- 25 kg μέγιστο φορτίο ανά ράφι
Δυνατότητα επιλογής χρώματος: Μαύρο ή Λευκό κατά την παραγγελία
- Black RAL 9005
- White RAL 9003
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: CRISTAL TOWER 75 RV TB/TN BLACK
Κατηγορίες: ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΡΤΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΓΛΥΚΩΝ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ, ΨΥΓΕΙΑ ΓΛΥΚΩΝ-ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Colors, elegant design, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: ISA.
Ρωτήστε μας για προσφορά
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο θάλαμος βιτρίνα κατάψυξη -18℃/+0℃ με 2 γυάλινες πόρτες UBF 137 Bambas Frost
3,900.00€3,217.50€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο εσωτερικά και εξωτερικά από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7cm στο σώμα και 8cm στο πάτο Πάτος με υγειονομικές γωνίες Διπλά τζάμια στη συντήρηση και τριπλά τζάμια θερμαινόμενα… -
Επαγγελματικό Μπλέντερ 2 ταχυτήτων AK/12 ECO JOHNY
323.00€275.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Εργονομική κανάτα μεγάλης χωρητικότητας 2,5l με δοσομετρητή, από πολυκαρβονικό υψηλής αντοχής κατάλληλο για τρόφιμα. Μαχαίρι από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 2,5 mm κατάλληλο και για θρυμματισμό πάγου. Βάση μαχαιριού με… -
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων με timer AK/2-2T ECO TIMER JOHNY
195.00€164.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων με ηλεκτρονικό χρονοδιακόπτη ( timer). Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία… -
Ψυγείο θάλαμος βιτρίνα συντήρηση λευκός με 1 γυάλινη πόρτα & μηχανή στη βάση UP 70 Bambas Frost
1,520.00€1,254.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο εξωτερικά & εσωτερικά από πλαστικοποιημένη λαμαρίνα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7 cm στο σώμα και 8cm στο πάτο Εσωτερικός πάτος από ανοξείδωτο χάλυβα με υγειονομικές γωνίες Διπλά τζάμια στη…









