Κατάψυξη όρθια τυφλή 133lt inox εξωτερικά ECX200+ Tensai
681.00€ 415.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Τυφλή κατάψυξη Inox εξωτερικά, στατικής ψύξης, του εργοστασίου Tensai
![]() | Προμηθευτής από Πορτογαλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ενεργειακή κλάση: A |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Νέο προϊόν |
| Οικονομική λύση |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -25ºC / -17ºC |
| Ισχύς: | 167 Watt, 220-240 V / 50 Hz |
| Ψύξη: | Στατική |
| Απόψυξη: | Χειροκίνητη |
| Ψυκτικό υγρό: | R600 |
| Ράφια: | 5 (αποσπώμενα) |
| Κλιματική κλάση: | 4 (+30ºC & 55%RH) |
| Εξωτερικό Φινίρισμα: | Inox εξωτερικά |
| Ενεργειακή κλάση: | A |
| Χωρητικότητα: | 133 Lt |
| Βάρος: | 40 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 540 × 600 × 1087 mm |
- Μηχανικός θερμοστάτης
- Αναλογικό θερμόμετρο
- INOX εξωτερικά
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: ECX200+
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΜΕ ΠΟΡΤΑ (ΤΥΦΛΑ), ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ενεργειακή κλάση: A, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Νέο προϊόν, Οικονομική λύση, Ψυκτικό υγρό R600, Ψύξη στατική
Brand: TENSAI.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ποτηριέρα 160×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS316A INOMAK
702.00€526.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 185x70x68 συντήρηση με 6 συρτάρια PS 185 Bambas Frost
2,280.00€1,640.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 224×70 συντήρηση με 4 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,574.00€1,845.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Ψυγείο πάγκος 179.2×70 συντήρηση με 4 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP229 INOMAK
2,835.00€2,126.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών…








