Κατάψυξη όρθια τυφλή inox εξωτερικά ECX130+ Tensai
592.00€ 365.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Τυφλή κατάψυξη, Inox εξωτερικά, στατικής ψύξης & χωρητικότητας 113lt, του εργοστασίου Tensai.
![]() | Προμηθευτής από Πορτογαλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Ενεργειακή κλάση A+ |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Νέο προϊόν |
| Οικονομική λύση |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -25ºC / -15ºC |
| Ισχύς: | 75 Watt, 220-240 V / 50 Hz |
| Ψύξη: | Στατική |
| Απόψυξη: | Χειροκίνητη |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Ράφια: | 3 (αποσπώμενα) |
| Κλιματική κλάση | 4 (+30ºC & 55%RH) |
| Ενεργειακή κλάση: | A+ |
| Εξωτερικό Φινίρισμα: | Inox εξωτερικά |
| Χωρητικότητα: | 113 Lt |
| Βάρος: | 35 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 540 × 600 × 870 mm |
- Μηχανικός θερμοστάτης
- Αναλογικό θερμόμετρο
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: ECX130+
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΜΕ ΠΟΡΤΑ (ΤΥΦΛΑ), ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Ενεργειακή κλάση A+, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Νέο προϊόν, Οικονομική λύση, Ψυκτικό υγρό R600, Ψύξη στατική
Brand: TENSAI.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Σχαριέρα αερίου μονή με λιποσυλλέκτη νερού WG1 SER GAS
1,024.00€740.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες γυάλινες PGG 139 Bambas Frost
1,490.00€1,120.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ποτηριέρα 110×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS311A INOMAK
546.00€409.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 139x70x68 συντήρηση με 4 συρτάρια PS 139 Bambas Frost
1,800.00€1,330.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.…







