Κατάψυξη τυφλή 400 lt στατικής ψύξης inox UF400S Tefcold
1,549.00€ 929.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Τυφλή κατάψυξη επιδαπέδια inox στατικής ψύξης 400lt, Tefcold Δανίας
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 484 x 470 x 1620(h)mm |
| Θερμοκρασία: | -24ºC / -10ºC |
| Ψύξη: | Στατική |
| Απόψυξη: | Χειροκίνητη |
| Ψυκτικό υγρό: | R600 |
| Ισχύς: | 150Watt / 220-240V / 50Hz |
| Ράφια: | 6 x (490x380mm) σταθερά ράφια |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 2.3 kWh / 24h |
| Κλιματική κλάση: | 4 (+30ºC & 55%RH) |
| Μέγιστο φορτίο στα ράφια: | 110 kg/m² |
| Χωρητικότητα: | 400 Lt |
| Βάρος: | 80 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 600 × 585 × 1855 mm |
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Δυνατότητα αναστροφής φοράς πόρτας
- Πόρτα με κλειδαριά
- Εξωτερικά INOX – Εσωτερικά ABS
- 2 ρυθμιζόμενα ποδαράκια & 2 ροδάκια
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: UF400S
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΜΕ ΠΟΡΤΑ (ΤΥΦΛΑ), ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΩΤΟΥ ΑΠΟΘΗΚΕΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600, Ψύξη στατική
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 239x70x68 συντήρηση με 8 συρτάρια PS 239 Bambas Frost
2,820.00€1,880.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα PG 139 Bambas Frost
1,320.00€995.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 185x70x68 συντήρηση με 6 συρτάρια PS 185 Bambas Frost
2,280.00€1,640.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Τυροτρίφτης 1Hp για μαλακό και σκληρό τυρί FTG127 FAMA
1,562.00€965.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΤο μηχάνημα είναι σχεδιασμένο για το τρίψιμο παντός είδους μαλακών & σκληρών τυριών Κατασκευασμένος από ειδικό κράμα αλουμινίου Περιλαμβάνει κώνο 4mm και ανοξείδωτο κύλινδρο Η λειτουργία του διακόπτεται όταν σηκώνεται…








