Κατάψυξη τυφλή 605 lt στατικής ψύξης inox UF600S Tefcold
1,957.00€ 1,150.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Τυφλή κατάψυξη επιδαπέδια inox στατικής ψύξης 605lt, Tefcold Δανίας
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 653 x 580 x 1680(h)mm |
| Θερμοκρασία: | -24ºC / -10ºC |
| Ψύξη: | Στατική |
| Απόψυξη: | Χειροκίνητη |
| Ψυκτικό υγρό: | R600 |
| Ισχύς: | 190Watt / 220-240V / 50Hz |
| Ράφια: | 6 ψυχόμενα (GN 2/1) |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 2.24 kWh / 24h |
| Κλιματική κλάση: | 4 (+30ºC & 55%RH) |
| Μέγιστο φορτίο στα ράφια: | 110 kg/m² |
| Χωρητικότητα: | 605 Lt |
| Βάρος: | 107 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 777 × 695 × 1895 mm |
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Δυνατότητα αναστροφής φοράς πόρτας
- Πόρτα με κλειδαριά
- Εξωτερικά INOX – Εσωτερικά ABS
- 2 ρυθμιζόμενα ποδαράκια & 2 ροδάκια
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: UF600S
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΜΕ ΠΟΡΤΑ (ΤΥΦΛΑ), ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΩΤΟΥ ΑΠΟΘΗΚΕΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600, Ψύξη στατική
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 224×60 συντήρηση με 4 πόρτες ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,408.00€1,806.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 139x70x68 συντήρηση με 4 συρτάρια PS 139 Bambas Frost
1,800.00€1,330.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 239x70x68 συντήρηση με 8 συρτάρια PS 239 Bambas Frost
2,820.00€1,880.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 224×70 συντήρηση με 4 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,574.00€1,845.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός…








