Κατάψυξη τυφλή inox στατικής ψύξης UF200S Tefcold
937.00€ 560.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Τυφλή κατάψυξη ΙΝΟΧ, στατικής ψύξης & χωρητικότητας 200 lt, Tefcold Δανίας.
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Νέο προϊόν |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 484 x 470 x 620 mm |
| Θερμοκρασία: | -24ºC / -10ºC |
| Ψύξη: | Στατική |
| Απόψυξη: | Χειροκίνητη |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Ισχύς: | 105 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ράφια: | 2 ψυχόμενα (σταθερά)490x380mm |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 1.2 kWh / 24h |
| Μέγιστο φορτίο στα ράφια: | 110 kg/m² |
| Χωρητικότητα: | 200 Lt |
| Βάρος: | 52 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 600 × 600 × 850 mm |
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Πόρτα με κλειδαριά
- Εξωτερικά ΙΝΟΧ SS430 – Εσωτερικά ABS
- 2 ρυθμιζόμενα ποδαράκια & 2 ροδάκια
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: UF200S
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΙΔΡΥΜΑΤΑ, ΜΕ ΠΟΡΤΑ (ΤΥΦΛΑ), ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Νέο προϊόν, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600, Ψύξη στατική
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
125.00€105.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά… -
Σχαριέρα αερίου διπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG2 SER GAS
1,430.00€1,029.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα PG 139 Bambas Frost
1,320.00€995.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος… -
Ποτηριέρα 110×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS311A INOMAK
546.00€409.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες…







