Κατάψυξη τυφλή inox βεβιασμένης ψύξης UF200VS Tefcold
1,302.00€ 768.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Τυφλή κατάψυξη INOX , βεβιασμένης ψύξης & χωρητικότητας 200 lt, Tefcold Δανίας.
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ενεργειακή κλάση: A |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 484 x 470 x 610 mm |
| Θερμοκρασία: | -24ºC / -10ºC |
| Ψύξη: | Βεβιασμένης κυκλοφορίας |
| Απόψυξη: | Αυτόματη με hot gas |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Ισχύς: | 180 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ράφια: | 3 αποσπώμενα (490 x 380 mm) |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 1.62 kWh / 24h |
| Ενεργειακή κατάταξη: | A |
| Μέγιστο φορτίο στα ράφια: | 110 kg/m² |
| Χωρητικότητα: | 200 Lt |
| Βάρος: | 52 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 600 × 600 × 850 mm |
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Πόρτα με κλειδαριά
- Εξωτερικά INOX SS430 – Εσωτερικά ABS άσπρο
- 2 ρυθμιζόμενα ποδαράκια & 2 ροδάκια
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: UF200VS
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΜΕ ΠΟΡΤΑ (ΤΥΦΛΑ), ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ενεργειακή κλάση: A, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 134×60 συντήρηση με 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,813.00€1,359.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Τυροτρίφτης 1Hp για μαλακό και σκληρό τυρί FTG127 FAMA
1,562.00€965.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΤο μηχάνημα είναι σχεδιασμένο για το τρίψιμο παντός είδους μαλακών & σκληρών τυριών Κατασκευασμένος από ειδικό κράμα αλουμινίου Περιλαμβάνει κώνο 4mm και ανοξείδωτο κύλινδρο Η λειτουργία του διακόπτεται όταν σηκώνεται… -
Σχαριέρα αερίου διπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG2 SER GAS
1,430.00€1,029.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
125.00€105.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά…








