Κατάψυξη τυφλή όρθια 598 lt βεβιασμένης ψύξης AB 700N Iarp
3,030.00€ 1,760.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Τυφλή κατάψυξη επιδαπέδια, χωρητικότητας 598 lt, Iarp Ιταλίας.
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ενεργειακή Κλάση: D |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -25ºC / -18ºC |
| Ψύξη: | Βεβιασμένης κυκλοφορίας |
| Απόψυξη: | Χειροκίνητη |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Ισχύς: | Watt / 220-240V / 50Hz |
| Ράφια: | 5 |
| Ενεργειακή κατάταξη: | D |
| Κλιματική κλάση: | 7 |
| Χωρητικότητα: | 598 Lt |
| Βάρος: | 122 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 670 × 871 × 1969 mm |
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Πόρτα με κλειδαριά
- Εξωτερικά λευκό χρώμα
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: AB 700N
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΜΕ ΠΟΡΤΑ (ΤΥΦΛΑ), ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ενεργειακή Κλάση: D, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: IARP.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Σχαριέρα αερίου μονή με λιποσυλλέκτη νερού WG1 SER GAS
1,024.00€740.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 179×60 συντήρηση με 3 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP999 ΙΝΟΜΑΚ
2,085.00€1,563.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 139x70x68 συντήρηση με 4 συρτάρια PS 139 Bambas Frost
1,800.00€1,330.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος συντήρηση 185×70 με 3 πόρτες γυάλινες PGG 185 Bambas Frost
1,820.00€1,340.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.…








