Κατάψυξη τυφλή στατικής ψύξης FRZ350 SLV Tensai
1,016.00€ 610.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Τυφλή κατάψυξη στατικής ψύξης 255 lt, του εργοστασίου Tensai
![]() | Προμηθευτής από Πορτογαλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ενεργειακή κλάση: A |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -28ºC / -14ºC |
| Ισχύς: | 211 Watt, 220-240 V / 50 Hz |
| Ψύξη: | Στατική (με βοηθητικό ανεμιστήρα) |
| Απόψυξη: | Χειροκίνητη |
| Ψυκτικό υγρό: | R134a |
| Κλιματική κλάση: | 4 (+30ºC & 55%RH) |
| Ράφια: | 6 (ψυχόμενα) |
| Ενεργειακή κλάση: | A |
| Χωρητικότητα: | 255 Lt |
| Βάρος: | 58 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 600 × 650 × 1710 mm |
- Ψηφιακό θερμόμετρο
- Μηχανικός θερμοστάτης
- Λαμαρίνα βαμμένη σε χρώμα ασημί (RAL9006)
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: FRZ350 SLV
Κατηγορίες: ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΙΔΡΥΜΑΤΑ, ΜΕ ΠΟΡΤΑ (ΤΥΦΛΑ), ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ενεργειακή κλάση: A, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών
Brand: TENSAI.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Σχαριέρα αερίου μονή με λιποσυλλέκτη νερού WG1 SER GAS
1,024.00€740.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 134×60 συντήρηση με 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,813.00€1,359.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ποτηριέρα 110×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS311A INOMAK
546.00€409.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Τυροτρίφτης 1Hp για μαλακό και σκληρό τυρί FTG127 FAMA
1,562.00€965.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΤο μηχάνημα είναι σχεδιασμένο για το τρίψιμο παντός είδους μαλακών & σκληρών τυριών Κατασκευασμένος από ειδικό κράμα αλουμινίου Περιλαμβάνει κώνο 4mm και ανοξείδωτο κύλινδρο Η λειτουργία του διακόπτεται όταν σηκώνεται…







