Ψυγείο θάλαμος κατάψυξη ιδανικό για λεκανάκια παγωτού GOURMET700 NA U5
3,060.00€ 1,800.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Τυφλή κατάψυξη ιδανική για λεκανάκια παγωτού χωρητικότητας 651 lt, Ucinque Ιταλίας.
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -18°C / -28°C |
| Ψύξη: | Στατική στα τοιχώματα & βοηθητικός ανεμιστήρας |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Ισχύς: | 275 Watt, 230V / 50 Hz |
| Ράφια: | 4 ράφια (527x683mm), 1 ράφι στο κάτω μέρος (515x660mm) |
| Κλιματική κλάση: | 7 (+35ºC & 70%RH) |
| Χρώμα: | RAL 9022 SILVER GRAY |
| Χωρητικότητα: | 651 Lt |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 672 × 944 × 1995 mm |
- Κλειδαριά
- Χειροκίνητη απόψυξη
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- 2 ρυθμιζόμενα ποδαράκια & 4 ροδάκια
Προμηθευτής

Εξαντλημένο
Κωδικός προϊόντος: GOURMET700 NA
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΜΕ ΠΟΡΤΑ (ΤΥΦΛΑ), ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΘΑΛΑΜΟΙ-ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΩΤΟΥ ΑΠΟΘΗΚΕΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: Ucinque.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 179.2×70 συντήρηση με 4 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP229 INOMAK
2,835.00€2,126.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Ψυγείο πάγκος 134×60 συντήρηση με 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,813.00€1,359.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος 179×60 συντήρηση με 3 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP999 ΙΝΟΜΑΚ
2,085.00€1,563.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Φούρνος ηλεκτρικός κυκλοθερμικός Foem RFF 43X Smeg
770.00€470.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑMεγαλύτερη απόσταση ανάμεσα στις λαμαρίνες 80mm INOX εξωτερικά Aποσπώμενο & εύκολα καθαριζόμενο τζάμι πόρτας Περιλαμβάνονται 4 λαμαρίνες αλουμινίου 435x320mm








