Βιτρίνα συντήρησης 105 Lt μονή Back Bar DB106H Tefcold
778.00€ 467.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης μονή Back Bar, βεβιασμένης ψύξης & χωρητικότητας 105 lt, Tefcold Δανίας.
Η νέα σειρά DB Back Bar της Tefcold είναι εξαιρετικά αποδοτική ενεργειακά και καταναλώνει κατά μέσο όρο 56% λιγότερη ενέργεια σε σύγκριση με τα προηγούμενα μοντέλα της ίδιας σειράς. Λειτουργεί με βεβιασμένη ψύξη για να μπορείτε να καλύψετε σε μικρό χρονικό διάστημα τις ανάγκες παγώματος των προϊόντων σας και η θερμοκρασία του ρυθμίζεται εύκολα απο τον ηλεκτρονικό θερμοστάτη που διαθέτει. Αποτελεί την ιδανική λύση για κάθε είδους bar.
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ενεργειακή κλάση: A |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 410 x 418 x 720(h)mm |
| Θερμοκρασία: | +2°C / +10°C |
| Ισχύς: | 95Watt / 220-240V / 50Hz |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ράφια: | 2 x (395x350mm) |
| Φωτισμός: | LED |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Ρύθμιση θερμοκρασίας: | Ψηφιακά |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 0.85 kWh / 24h |
| Χρώμα εξωτερικά: | Μαύρο |
| Ενεργειακή κλάση: | A |
| Κλιματική κλάση: | 4 (30°C & 55%RH) |
| Χωρητικότητα: | 105 Lt |
| Βάρος: | 40 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 500 × 520 × 870 mm |
- Κλειδαριά
- Ανοιγόμενη πόρτα με διπλό κρύσταλλο
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης / θερμόμετρο
- 4 ποδαράκια ρυθμιζόμενα
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: DB106H
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ενεργειακή κλάση: A, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 134×70 συντήρηση με 2 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT99 ΙΝΟΜΑΚ
1,953.00€1,398.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Ψυγείο πάγκος 108×70 συντήρηση με μηχανή στη βάση (R290) BPVP7300 ΙΝΟΜΑΚ
1,796.00€1,347.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΜηχάνημα Βάσης για καλύτερη αξιοποίηση του μήκους του ψυγείου, ανάλογα με τον χώρο Ενεργειακή κατάταξη, σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095, όσων μοντέλων εμπίπτουν στα πρότυπα Εργονομικά… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 185x70x68 συντήρηση με 6 συρτάρια PS 185 Bambas Frost
2,280.00€1,640.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
125.00€105.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά…









