Βιτρίνα συντήρησης 133Lt μονή Back Bar Inox S 98 XH KlimaItalia
912.00€ 544.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης μονή Back Bar χωρητικότητας 133 lt, KlimaItalia.
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +0°C / +10°C |
| Ψύξη: | Στατική (υποβοηθούμενη με ανεμιστήρα) |
| Ισχύς: | 160 Watt, 230V / 50Hz |
| Ράφια: | 2 x (600 x 352 mm) |
| Φωτισμός: | LED |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Ρύθμιση θερμοκρασίας: | Ψηφιακά |
| Κλιματική κλάση: | 4 (30°C & 55% RH) |
| Ενεργειακή κλάση: | D |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 1.3 kWh / 24h |
| Χωρητικότητα: | 133 Lt |
| Βάρος: | 40 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 600 × 530 × 896 mm |
- Ανοιγόμενη πόρτα με αυτόματη επαναφορά
- Εσωτερικά INOX & πλαίσιο πόρτας INOX
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Κλειδαριά
- 4 ποδαράκια
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: S 98 XH
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Κατάλληλο για τρόφιμα, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600, Ψύξη στατική
Brand: Klimaitalia.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες γυάλινες PGG 139 Bambas Frost
1,490.00€1,120.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ποτηριέρα 160×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS316A INOMAK
702.00€526.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα PG 139 Bambas Frost
1,320.00€995.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος… -
Ψυγείο πάγκος 224×60 συντήρηση με 4 πόρτες ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,408.00€1,806.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας…








