Βιτρίνα συντήρησης 88 Lt Back Bar 700182G Bartscher
546.00€ 328.00€ 300.00€Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Η προσφορά λήγει σε:
Ψυχόμενη βιτρίνα συντήρησης bak bar χωρητικότητας 88 lt, Bartscher Γερμανίας.
Λόγω της στενής του έκδοσης, το ψυγείο για μπουκάλια με τον κομψό σχεδιασμό μπορεί να ενσωματωθεί σχεδόν παντού.
Ως επιδαπέδια ή επιτραπέζια συσκευή σε εστιατόρια, μπαρ, καφετέριες, καντίνες, περίπτερα, μαγαζιά με πρόχειρο φαγητό ή βενζινάδικα.
![]() | Προμηθευτής από Γερμανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Οικονομική λύση |
| Φωτισμός LED |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +2°C / +10°C |
| Ισχύς: | 85 Watt, 230V / 50Hz |
| Ψύξη: | Στατική |
| Φωτισμός: | LED, ξεχωριστά ρυθμιζόμενος |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Χωρητικότητα: | 28 φιάλες |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | 10°C έως 32°C |
| Ενεργειακή κλάση: | G |
| Απόψυξη: | Χειροκίνητη |
| Επίπεδα προβολής: | 7 |
| Σχάρες: | 5 επινικελομένες σχάρες για μπουκάλια 1 επινικελομένη σχάρα επίπεδη |
| Χωρητικότητα: | 88 Lt |
| Βάρος: | 23.2 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 430 × 483 × 832 mm |
- Ανοιγόμενη πόρτα με διπλό κρύσταλλο
- Δυνατότητα αναστροφής φοράς πόρτας
- Ρύθμιση θερμοκρασίας μηχανικά
- Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης
Πρόσθετος εξοπλισμός
- Σχάρα inox 700087
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: 700182G
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΜΙΝΙ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Ηλεκτρική συσκευή, Νέο προϊόν, Οικονομική λύση, Φωτισμός LED, Ψυκτικό υγρό R600, Ψύξη στατική
Brand: Bartscher.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
125.00€105.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά… -
Ψυγείο πάγκος 134×70 συντήρηση με 2 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PNRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,865.00€1,398.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Ψυγείο πάγκος 224×60 συντήρηση με 4 πόρτες ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,408.00€1,806.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ποτηριέρα 110×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS311A INOMAK
546.00€409.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες…








