Βιτρίνα συντήρησης 92 Lt μονή BC85 WHITE Tefcold
678.00€ 410.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης επιτραπέζια μονή, χωρητικότητας 92 lt, Tefcold Δανίας
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ενεργειακή Κλάση: C |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Οικονομική λύση |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Φωτισμός LED |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 410 x 415 x 630 mm |
| Ψύξη: | Υποβοηθούμενη με ανεμιστήρα |
| Ισχύς: | 165 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ράφια: | 3 ρυθμιζόμενα (410x353mm) |
| Θερμοκρασία: | +2°C / +10°C |
| Φωτισμός: | LED |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Ενεργειακή Κλάση: | C |
| Χωρητικότητα: | 92 Lt |
| Βάρος: | 33 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 503 × 567 × 775 mm |
- Ανοιγόμενη πόρτα με κουρμπαριστό κρύσταλλο
- Μηχανικός θερμοστάτης / θερμόμετρο
- 4 ποδαράκια ρυθμιζόμενα
- Κλειδαριά
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: BC85 WHITE
Κατηγορίες: CATERING, MINI MARKET - SUPER MARKET, SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΜΙΝΙ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ενεργειακή Κλάση: C, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Οικονομική λύση, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Φωτισμός LED, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 108×70 συντήρηση με μηχανή στη βάση (R290) BPVP7300 ΙΝΟΜΑΚ
1,796.00€1,347.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΜηχάνημα Βάσης για καλύτερη αξιοποίηση του μήκους του ψυγείου, ανάλογα με τον χώρο Ενεργειακή κατάταξη, σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095, όσων μοντέλων εμπίπτουν στα πρότυπα Εργονομικά… -
Ψυγείο πάγκος 134.2×70 συντήρηση με 2 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP29 INOMAK
2,212.00€1,659.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Τυροτρίφτης 1Hp για μαλακό και σκληρό τυρί FTG127 FAMA
1,562.00€965.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΤο μηχάνημα είναι σχεδιασμένο για το τρίψιμο παντός είδους μαλακών & σκληρών τυριών Κατασκευασμένος από ειδικό κράμα αλουμινίου Περιλαμβάνει κώνο 4mm και ανοξείδωτο κύλινδρο Η λειτουργία του διακόπτεται όταν σηκώνεται… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 139x70x68 συντήρηση με 4 συρτάρια PS 139 Bambas Frost
1,800.00€1,330.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.…









