Βιτρίνα συντήρησης Back Bar διπλή συρόμενες πόρτες BS-220HS FRESH PROFI
827.00€ 570.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης διπλή Back Bar με συρόμενες πόρτες χωρητικότητας 190 lt, FRESH PROFI
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Οικονομική λύση |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +2°C / +10°C |
| Ισχύς: | 280 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ράφια: | 2 Ρυθμιζόμενα |
| Φωτισμός: | Εσωτερικός φωτισμός |
| Ψύξη: | Υποβοηθούμενη με ανεμιστήρα |
| Τύπος πόρτας: | Συρόμενες πόρτες |
| Χωρητικότητα: | 190 Lt |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 900 × 505 × 895 mm |
- Συρόμενες πόρτες
- 2 Ρυθμιζόμενα ράφια
- Εσωτερικός φωτισμός
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: BS-220HS
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Οικονομική λύση, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών
Brand: FRESH PROFI.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Σχαριέρα αερίου μονή με λιποσυλλέκτη νερού WG1 SER GAS
1,024.00€740.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 224×60 συντήρηση με 4 πόρτες ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,408.00€1,806.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος συντήρηση 185×70 με 3 πόρτες γυάλινες PGG 185 Bambas Frost
1,820.00€1,500.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 179.2×70 συντήρηση με 4 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP229 INOMAK
2,835.00€2,126.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών…







