Βιτρίνα συντήρησης Back Bar τριπλή συρόμενες πόρτες BS-320HS FRESH PROFI
1,021.00€ 690.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης τριπλή Back Bar με συρόμενες πόρτες χωρητικότητας 300 lt, FRESH PROFI
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Οικονομική λύση |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +2°C / +12°C |
| Ισχύς: | 350 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ράφια: | 2 Ρυθμιζόμενα |
| Φωτισμός: | Εσωτερικός φωτισμός |
| Ψύξη: | Υποβοηθούμενη με ανεμιστήρα |
| Τύπος πόρτας: | Συρόμενες πόρτες |
| Χωρητικότητα: | 300 Lt |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1335 × 505 × 895 mm |
- Συρόμενες πόρτες
- 2 Ρυθμιζόμενα ράφια
- Εσωτερικός φωτισμός
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: BS-320HS
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Οικονομική λύση, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών
Brand: FRESH PROFI.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Φούρνος ηλεκτρικός κυκλοθερμικός Foem RFF 43X Smeg
770.00€470.00€412.00€Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑMεγαλύτερη απόσταση ανάμεσα στις λαμαρίνες 80mm INOX εξωτερικά Aποσπώμενο & εύκολα καθαριζόμενο τζάμι πόρτας Περιλαμβάνονται 4 λαμαρίνες αλουμινίου 435x320mm -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα PG 139 Bambas Frost
1,320.00€929.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος… -
Ψυγείο πάγκος 134×60 συντήρηση με 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,813.00€1,359.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Σχαριέρα αερίου τριπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG3 SER GAS
1,982.00€1,380.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από…








