Βιτρίνα συντήρησης διπλή συρόμενες πόρτες Back Bar 700122 Bartscher
1,598.00€ 940.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης διπλή Back Bar με συρόμενες πόρτες, χωρητικότητας 176 lt Bartscher
Το Mini Bar με χωρητικότητα 176 λίτρα, εσωτερικό φωτισμό και δυο συρόμενες πόρτες με διπλό τζάμι και δυνατότητα κλειδώματος, ψύχει τα ποτά σας με αξιοπιστία.
Η ηλεκτρονική ρύθμιση με ψηφιακή ένδειξη καθιστά δυνατή την ακριβή ρύθμιση της επιθυμητής θερμοκρασίας.
![]() | Προμηθευτής από Γερμανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | 25°C |
| Θερμοκρασία: | +1°C / +10°C |
| Ισχύς: | 175 Watt, 230V / 50Hz |
| Ράφια: | 4 ( 373 x 344 mm ) |
| Φωτισμός: | LED |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Ψύξη: | Στατική (υποβοηθούμενη με 2 ανεμιστήρες) |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 420 kWh / έτος |
| Χωρητικότητα: | 176 Lt |
| Βάρος: | 50.6 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 900 × 530 × 850 mm |
- Ρύθμιση θερμοκρασίας ηλεκτρονικά ανα 1ºC
- Δυνατότητα ρύθμισης ύψους ενδιάμεσων επιφανειών
- Ανοιγόμενη πόρτα με διπλό κρύσταλλο
- Άνοιγμα πόρτας προς τα δεξιά
- Κλειδαριά
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης / θερμόμετρο
- 4 ποδαράκια ρυθμιζόμενα
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: 700122
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: Bartscher.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 224×70 συντήρηση με 4 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PNRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,460.00€1,845.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
125.00€105.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 185x70x68 συντήρηση με 6 συρτάρια PS 185 Bambas Frost
2,280.00€1,500.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ποτηριέρα 140×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS314A INOMAK
631.00€473.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες…








