Βιτρίνα συντήρησης επιτραπέζια όρθια μονή BC30 Tefcold
495.00€ 310.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης όρθια μονή, χωρητικότητας 22 lt, Tefcold Δανίας
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Ενεργειακή Κλάση: C |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Οικονομική λύση |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Φωτισμός LED |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 280 x 271 x 380 mm |
| Θερμοκρασία: | +2°C / +10°C |
| Ψύξη: | Yποβοηθούμενη με ανεμιστήρα |
| Ισχύς: | 60 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ράφια: | 2 ρυθμιζόμενα (275x205mm) & (275x135mm) |
| Φωτισμός: | LED |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Ενεργειακή Κλάση: | C |
| Χωρητικότητα: | 22 Lt |
| Βάρος: | 25 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 356 × 406 × 491 mm |
- Κλειδαριά
- Πόρτα με σύστημα αυτόματης επαναφοράς
- 4 ποδαράκια ρυθμιζόμενα
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: BC30
Κατηγορίες: MINI MARKET - SUPER MARKET, SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΜΙΝΙ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Ενεργειακή Κλάση: C, Ηλεκτρική συσκευή, Οικονομική λύση, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Φωτισμός LED, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ποτηριέρα 140×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS314A INOMAK
631.00€473.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 185x70x68 συντήρηση με 6 συρτάρια PS 185 Bambas Frost
2,280.00€1,640.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 139x70x68 συντήρηση με 4 συρτάρια PS 139 Bambas Frost
1,800.00€1,330.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα PG 139 Bambas Frost
1,320.00€995.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος…







