Βιτρίνα συντήρησης τριπλή συρόμενες πόρτες Back Bar DB301S-3 Tefcold
1,514.00€ 890.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης τριπλή Back Bar με συρόμενες πόρτες, χωρητικότητας 300 lt Tefcold Δανίας
Η νέα σειρά DB Back Bar της Tefcold είναι εξαιρετικά αποδοτική ενεργειακά και καταναλώνει κατά μέσο όρο 56% λιγότερη ενέργεια σε σύγκριση με τα προηγούμενα μοντέλα της ίδιας σειράς. Λειτουργεί με βεβιασμένη ψύξη για να μπορείτε να καλύψετε σε μικρό χρονικό διάστημα τις ανάγκες παγώματος των προϊόντων σας και η θερμοκρασία του ρυθμίζεται εύκολα από τον ηλεκτρονικό θερμοστάτη που διαθέτει. Αποτελεί την ιδανική λύση για κάθε είδους bar. Διατίθεται και με ανοιγόμενες πόρτες (DB301Η-3)
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ενεργειακή Κλάση: B |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 1265x418x720(h)mm |
| Θερμοκρασία: | +2°C / +10°C |
| Ισχύς: | 125 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ράφια: | 4 (432x320mm) & 2 (395x320mm) |
| Φωτισμός: | LED |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Ψύξη: | Υποβοηθούμενη με ανεμιστήρα |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 1.74 kWh/24h |
| Ενεργειακή κλάση: | Β |
| Κλιματική κλάση: | 4 (30°C & 55%RH) |
| Μέγιστο φορτίο στα ράφια: | 196 kg/m² |
| Επίπεδο θορύβου: | 44 dB(A) |
| Εξωτερικό φινίρισμα: | Μαύρο |
| Χωρητικότητα: | 300 Lt |
| Βάρος: | 88 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1350 × 526 × 870 mm |
- Συρόμενες πόρτες
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Κλειδαριά
- 4 ρυθμιζόμενα πόδια
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: DB301S-3
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ενεργειακή Κλάση: B, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 139x70x68 συντήρηση με 4 συρτάρια PS 139 Bambas Frost
1,800.00€1,330.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ποτηριέρα 140×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS314A INOMAK
631.00€473.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Ψυγείο πάγκος 134.2×70 συντήρηση με 2 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP29 INOMAK
2,212.00€1,659.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Σχαριέρα αερίου διπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG2 SER GAS
1,430.00€1,029.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από…







