Βιτρίνα γλυκών 100 Lt πανοραμική 700213G Bartscher
1,875.00€ 1,100.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Επιτραπέζια πανοραμική στρογγυλή βιτρίνα 100 lt, βεβιασμένης ψύξης, Bartscher Γερμανίας.
![]() | Προμηθευτής από Γερμανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Ράφια: | 4 |
| Ενδιάμεσες επιφάνειες απόθεσης με ρύθμιση ύψους: | ναι |
| Είδος ενδιάμεσων επιφανειών αποθήκευσης: | Τζάμι |
| Ωφέλιμο ύψος εσωτερικά: | Μεταβαλλόμενο |
| Διάμετρος ενδιάμεσων επιφανειών αποθήκευσης: | 390 mm |
| Είδος υάλωσης: | Διπλό τζάμι Πλήρης υαλόφραξη |
| Θερμοκρασία: | +2°C / +8°C |
| Ισχύς: | 230 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ψύξη: | Σύστημα βεβιασμένης κυκλοφορίας |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Φωτισμός: | LED με ξεχωριστό διακόπτη |
| Χρώμα: | Ασημί / Μαύρο |
| Ρύθμιση θερμοκρασίας: | Ψηφιακά |
| Κατηγορία κλίματος: | 4 |
| Εξαέρωση παραχθέντος από την τήξη νερού: | ναι |
| Τύπος πόρτας: | Ανοιγόμενη πόρτα, κυρτή |
| Σύστημα ελέγχου: | Ηλεκτρονικά |
| Χωρητικότητα: | 100 Lt |
| Βάρος: | 50.8 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 495 × 495 × 1065 mm |
- Ενδιάμεσες επιφάνειες αποθήκευσης περιστρεφόμενες, αφαιρούμενες
- Ενδιάμεσες επιφάνειες απόθεσης με ρύθμιση ύψους
- Υλικό, Ανοξείδωτος χάλυβας / Πλαστικό / Γυαλί
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: 700213G
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΓΛΥΚΩΝ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: Bartscher.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος συντήρηση 185×70 με 3 πόρτες γυάλινες PGG 185 Bambas Frost
1,820.00€1,340.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 179.2×70 συντήρηση με 4 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP229 INOMAK
2,835.00€2,126.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Σχαριέρα αερίου διπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG2 SER GAS
1,430.00€1,029.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Σχαριέρα αερίου μονή με λιποσυλλέκτη νερού WG1 SER GAS
1,024.00€740.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από…







