Βιτρίνα γλυκών 105 Lt πανοραμική UPD105R Hurakan
1,179.00€ 810.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Επιτραπέζια πανοραμική στρογγυλή βιτρίνα 105 lt, βεβιασμένης ψύξης, Hurakan Εσθονίας.
![]() | Προμηθευτής από Εσθονία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Ράφια: | 3 |
| Είδος ενδιάμεσων επιφανειών αποθήκευσης: | Τζάμι |
| Θερμοκρασία: | +2°C / +8°C |
| Ισχύς: | 230 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ψύξη: | Σύστημα βεβιασμένης κυκλοφορίας |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Φωτισμός: | LED με ξεχωριστό διακόπτη |
| Χρώμα: | Ασημί / Μαύρο |
| Ρύθμιση θερμοκρασίας: | Ψηφιακά |
| Τύπος πόρτας: | Ανοιγόμενη πόρτα, κυρτή |
| Σύστημα ελέγχου: | Ηλεκτρονικά |
| Χωρητικότητα: | 105 Lt |
| Βάρος: | 50 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 480 × 480 × 1030 mm |
- Με εσωτερικό φωτισμό
- Ψύξη με ανεμιστήρα
- Περιλαμβάνονται 3 ράφια
- Υλικό, Ανοξείδωτος χάλυβας / Πλαστικό / Γυαλί
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: UPD105R
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΓΛΥΚΩΝ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: HURAKAN.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
125.00€105.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά… -
Ψυγείο πάγκος 134×70 συντήρηση με 2 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PNRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,865.00€1,398.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Ποτηριέρα 160×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS316A INOMAK
702.00€526.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Σχαριέρα αερίου διπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG2 SER GAS
1,430.00€1,029.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από…







