Βιτρίνα πανοραμική 2 χωριστά διαμερίσματα συντήρηση & κατάψυξη βεβιασμένη ψύξη 7703VNP CLASSICA LONGONI
13,240.00€ 7,660.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα πανοραμική 2 χωριστά διαμερίσματα συντήρηση & κατάψυξη βεβιασμένη ψύξη εργοστασίου Longoni.
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| | 2 θερμοκρασιών με ξεχωριστή εναλλαγή ψύξης / κατάψυξης |
| 230 volt μονοφασικό |
| Big Volume |
| Colors |
| elegant design |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +5ºC / -20ºC |
| Ισχύς: | 1800 Watt / 230V / 50 Hz |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Απόψυξη: | Αυτόματη με hot gas |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Ράφια: | 5+5 (530x450mm) |
| Φωτισμός: | LED Κάθετος |
| Χωρητικότητα: | 840 Lt |
| Βάρος: | 308 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1320 × 650 × 1900 mm |
- Ψηφιακό Θερμόμετρο / Ηλεκτρονικός Θερμοστάτη
- Ρυθμιζόμενα ράφια χρωμίου
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: 7703VNP CLASSICA
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΓΛΥΚΩΝ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ, ΨΥΓΕΙΑ ΓΛΥΚΩΝ-ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ
Ετικέτες: 2 θερμοκρασιών με ξεχωριστή εναλλαγή ψύξης / κατάψυξης, 230 volt μονοφασικό, Big Volume, Colors, elegant design, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: Longoni.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 134×60 συντήρηση με 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,813.00€1,359.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος 134.2×70 συντήρηση με 2 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP29 INOMAK
2,212.00€1,659.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
125.00€105.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά… -
Ψυγείο πάγκος 216×60 συντήρηση με 3 μεγάλες πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα PM6 216 Bambas Frost
2,060.00€1,490.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος…









