Βιτρίνα πανοραμική κατάψυξη & συντήρηση 430 lt βεβιασμένη ψύξη 4400 NFN TEKNA
6,010.00€ 4,207.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Πανοραμική βιτρίνα κατάψυξη-συντήρηση σειρά GLASSY 4400 βεβιασμένης ψύξης χωρητικότητας 430 lt Tekna.
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Big Volume |
| elegant design |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +5ºC / -25ºC |
| Ισχύς: | 800 Watt / 230V / 50 Hz |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη (no frost) |
| Απόψυξη: | Αυτόματη με hot gas |
| Ψυκτικό υγρό: | R |
| Ράφια: | 5 (510 x 440mm) |
| Φωτισμός: | LED Κάθετος |
| Χωρητικότητα: | 430 Lt |
| Βάρος: | 186 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 670 × 640 × 1910 mm |
- Ψηφιακό Θερμόμετρο / Ηλεκτρονικός Θερμοστάτη
- Ρυθμιζόμενα ράφια χρωμίου
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: 4400 NFN
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΓΛΥΚΩΝ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ, ΨΥΓΕΙΑ ΓΛΥΚΩΝ-ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Big Volume, elegant design, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών
Brand: TeknaLine Srl.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 224×60 συντήρηση με 4 πόρτες ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,408.00€1,806.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος 155×60 συντήρηση με 2 μεγάλες πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα PM6 155 Bambas Frost
1,500.00€1,100.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος… -
Ψυγείο πάγκος 179×60 συντήρηση με 3 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP999 ΙΝΟΜΑΚ
2,085.00€1,563.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα PG 139 Bambas Frost
1,320.00€995.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος…








