Βιτρίνα πανοραμική περιστρεφόμενη 700207G Bartscher
1,716.00€ 1,010.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Επιτραπέζια περιστρεφόμενη στρογγυλή βιτρίνα 72 lt, βεβιασμένης ψύξης, Bartscher Γερμανίας.
![]() | Προμηθευτής από Γερμανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Φωτισμός LED |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Ράφια: | 4 περιστερφόμενα Ø315 mm |
| Θερμοκρασία: | +2°C / +10°C |
| Ισχύς: | 170 Watt, 230V / 50Hz |
| Ψύξη: | Σύστημα βεβιασμένης κυκλοφορίας με 2 ανεμιστήρες |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Φωτισμός: | LED με ξεχωριστό διακόπτη |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Τύπος πόρτας: | Ανοιγόμενη πόρτα, κυρτή |
| Μέγ. ατμοσφαιρική υγρασία: | 70 % |
| Χωρητικότητα: | 72 Lt |
| Βάρος: | 39 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 450 × 450 × 983 mm |
- Ξεχωριστά ρυθμιζόμενος περιστρεφόμενος σκελετός
- Αφαιρούμενος περιστρεφόμενος σκελετός
- Σύστημα αυτόματης διακοπής περιστροφής κατά το άνοιγμα της πόρτας
- Απόσταση μεταξύ των ραφιών 160 mm
- Πίνακας λειτουργιών με ψηφιακό πάνελ
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: 700207G
Κατηγορίες: CATERING, SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΓΛΥΚΩΝ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Φωτισμός LED, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: Bartscher.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Σχαριέρα αερίου τριπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG3 SER GAS
1,982.00€1,380.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ποτηριέρα 110×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS311A INOMAK
546.00€409.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Ψυγείο πάγκος 108×70 συντήρηση με μηχανή στη βάση (R290) BPVP7300 ΙΝΟΜΑΚ
1,796.00€1,347.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΜηχάνημα Βάσης για καλύτερη αξιοποίηση του μήκους του ψυγείου, ανάλογα με τον χώρο Ενεργειακή κατάταξη, σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095, όσων μοντέλων εμπίπτουν στα πρότυπα Εργονομικά… -
Ψυγείο πάγκος 134×60 συντήρηση με 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,813.00€1,359.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας…








