Βιτρίνα πανοραμική συντήρηση & κατάψυξη CRISTAL TOWER 75LH RV TB/TN BLACK Isa
Βιτρίνα Ζαχαροπλαστικής πανοραμική κατάψυξης - συντήρησης, βεβιασμένης ψύξης, του εργοστασίου ISA
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Colors |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -18°C / +10°C |
| Ισχύς: | 1450 Watt, 230V / 50Hz |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Απόψυξη: | Αυτόματη με hot gas |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Κλιματική κλάση: | 4 (+30°C & 55% RH) |
| Ράφια: | 4 (554 x 509) |
| Φωτισμός: | LED Κάθετος |
| Χωρητικότητα: | 372 Lt |
| Βάρος: | 195 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 750 × 745 × 1611 mm |
- Πίνακας λειτουργιών τεχνολογίας Touch Pad
- Εύκολη πρόσβαση στο μηχανοστάσιο
- Πόρτα με σύστημα επαναφοράς
- Ρόδες πολλαπλής κατεύθυνσης
- Δυνατότητα αναστροφής φοράς πόρτας
- Με ενσωματωμένο ψυκτικό μηχάνημα
- Φωτισμός LED
- 25 kg μέγιστο φορτίο ανά ράφι
Δυνατότητα επιλογής χρώματος: Μαύρο ή Λευκό κατά την παραγγελία
- Black RAL 9005
- White RAL 9003
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: CRISTAL TOWER 75LH RV TB/TN BLACK
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΓΛΥΚΩΝ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ, ΨΥΓΕΙΑ ΓΛΥΚΩΝ-ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Colors, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: ISA.
Ρωτήστε μας για προσφορά
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 179×60 συντήρηση με 3 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP999 ΙΝΟΜΑΚ
2,085.00€1,563.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος 185×70 συντήρηση με 3 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα PG 185 Bambas Frost
1,560.00€1,170.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος… -
Ψυγείο πάγκος συντήρηση 185×70 με 3 πόρτες γυάλινες PGG 185 Bambas Frost
1,820.00€1,340.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες γυάλινες PGG 139 Bambas Frost
1,490.00€1,120.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.…









