Βιτρίνα συντήρησης επιτραπέζια 90εκ. πανοραμική DLX 90 KlimaItalia
1,498.00€ 854.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Επιτραπέζια πανοραμική βιτρίνα συντήρησης με τετράγωνα τζάμια 175 lt, Klimaitalia
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| elegant design |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ενεργειακή Κλάση: C |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 870 x 460 x 420 mm |
| Θερμοκρασία: | +1°C / +18°C |
| Ισχύς: | 200 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Φωτισμός: | LED |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Χρώμα: | ΙΝΟΧ & Μαύρο |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 3.72 kWh / 24h |
| Ράφια: | 1x(780x228mm) & 1x(780x278mm) |
| Ψυκτικό υγρό: | R600A |
| Ενεργειακή κλάση: | C |
| Χωρητικότητα: | 175 Lt |
| Βάρος: | 103 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 900 × 560 × 730 mm |
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Με εσωτερικό LED φωτισμό
- Διπλό τζάμι ασφαλείας
- Ψύξη με ανεμιστήρα
- Με 2 συρόμενες πόρτες στην πίσω όψη
- 3 επίπεδα παρουσίασης
- Περιλαμβάνονται 2 ρυθμιζόμενα γυάλινα ράφια
- Συνδυάζεται με τις επιτραπέζιες θερμαινόμενες βιτρίνες DLH 70, DLH 90 & DLH 120
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: DLX 90
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΓΛΥΚΩΝ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, elegant design, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ενεργειακή Κλάση: C, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: Klimaitalia.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 108×70 συντήρηση με μηχανή στη βάση (R290) BPVP7300 ΙΝΟΜΑΚ
1,796.00€1,347.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΜηχάνημα Βάσης για καλύτερη αξιοποίηση του μήκους του ψυγείου, ανάλογα με τον χώρο Ενεργειακή κατάταξη, σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095, όσων μοντέλων εμπίπτουν στα πρότυπα Εργονομικά… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες γυάλινες PGG 139 Bambas Frost
1,490.00€1,120.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 134×60 συντήρηση με 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,813.00€1,359.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος 224×60 συντήρηση με 4 πόρτες ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,408.00€1,806.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας…








