Βιτρίνα συντήρησης μαύρο χρώμα 98 Lt πανοραμική 700398G Bartscher
845.00€ 510.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Πανοραμική βιτρίνα συντήρησης 98 lt βεβιασμένης ψύξης, Bartscher Γερμανίας.
Η συμπαγής ψυχόμενη βιτρίνα σε μαύρη έκδοση με χωρητικότητα 98 λίτρα θα σας πείσει με το φιλικό προς το περιβάλλον ψυκτικό μέσο και την ισχυρή έκδοση με μεγάλη διάρκεια ζωής.
![]() | Προμηθευτής από Γερμανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +2°C / +12°C |
| Ισχύς: | 180 Watt, 230V/50Hz |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Φωτισμός: | Λαμπτήρας φθορισμού Οροφή Ξεχωριστά ρυθμιζόμενο |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Ρύθμιση θερμοκρασίας: | Ψηφιακά |
| Χωρητικότητα: | 98 Lt |
| Βάρος: | 37.5 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 425 × 380 × 1100 mm |
- 4 ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος σχάρες
- Διακόπτης ON/OFF
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: 700398G
Κατηγορίες: MINI MARKET - SUPER MARKET, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΓΛΥΚΩΝ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: Bartscher.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο θάλαμος βιτρίνα κατάψυξη με 1 γυάλινη πόρτα UBF 70 Bambas Frost
2,700.00€2,227.50€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο εσωτερικά και εξωτερικά από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7cm στο σώμα και 8cm στο πάτο Πάτος με υγειονομικές γωνίες Διπλά τζάμια στη συντήρηση και τριπλά τζάμια θερμαινόμενα… -
Ψυγείο θάλαμος βιτρίνα συντήρηση λευκός με 1 γυάλινη πόρτα & μηχανή στη βάση UP 70 Bambas Frost
1,520.00€1,254.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο εξωτερικά & εσωτερικά από πλαστικοποιημένη λαμαρίνα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7 cm στο σώμα και 8cm στο πάτο Εσωτερικός πάτος από ανοξείδωτο χάλυβα με υγειονομικές γωνίες Διπλά τζάμια στη… -
Φραπιέρα 5 ταχυτήτων αυτόματη ενεργοποίηση με το κύπελλο AK/2-5TA ECO JOHNY
148.00€129.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη 5 ταχυτήτων και αυτόματο διακόπτη λειτουργίας (ενεργοποίηση με το κύπελλο). Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και… -
Ψυγείο πάγκος 224×70 συντήρηση με 4 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PNRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,460.00€1,845.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός…








