Βιτρίνα συντήρησης mini 64 Lt δίπορτη πανοραμική 700358GV1 Bartscher
860.00€ 507.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Δίπορτη ψυχόμενη πανοραμική βιτρίνα 64 lt, βεβιασμένης ψύξης, Bartscher Γερμανίας.
Η συμπαγής ψυχόμενη βιτρίνα σε μαύρη έκδοση με χωρητικότητα 64 λίτρα θα σας πείσει με τις δύο γυάλινες ανοιγόμενες πόρτες για εύκολο εφοδιασμό και την ισχυρή έκδοση με μεγάλη διάρκεια ζωής.
![]() | Προμηθευτής από Γερμανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Διαμπερής συσκευή |
| Ενεργειακή Κλάση: C |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +2°C / +12°C |
| Ισχύς: | 180 Watt, 230V / 50Hz |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ρύθμιση θερμοκρασίας: | Ψηφιακά |
| Φωτισμός: | LED |
| Τύπος πόρτας: | Ανοιγόμενη πόρτα, κυρτή |
| Θέση πόρτας: | Και από τις δύο πλευρές |
| Σχάρες: | 3 (352x352mm) |
| Κλιματική κλάση: | 4 (30°C & 55%RH) |
| Ενεργειακή Κλάση: | C |
| Χωρητικότητα: | 64 Lt |
| Βάρος: | 31 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 435 × 435 × 840 mm |
- Ανοιγόμενες κουρμπαριστές πόρτες εμπρός & πίσω
- Ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος σχάρες
- Διακόπτης ON/OFF
- Εσωτερικός φωτισμός
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: 700358GV1
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΓΛΥΚΩΝ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Διαμπερής συσκευή, Ενεργειακή Κλάση: C, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: Bartscher.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Σχαριέρα αερίου μονή με λιποσυλλέκτη νερού WG1 SER GAS
1,024.00€740.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες γυάλινες PGG 139 Bambas Frost
1,490.00€1,120.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 134×70 συντήρηση με 2 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT99 ΙΝΟΜΑΚ
1,953.00€1,398.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
125.00€105.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά…








