Βιτρίνα συντήρησης πανοραμική CRISTAL TOWER 75LH RV TN BLACK Isa
Βιτρίνα συντήρησης Ζαχαροπλαστικής βεβιασμένης ψύξης, του ιταλικού εργοστασίου ISA
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Colors |
| elegant design |
| Slim Line |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +1°C / +10°C |
| Ισχύς: | 450 Watt, 230V / 50Hz |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Απόψυξη: | Αυτόματη με σταμάτημα συμπιεστή |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Ράφια: | 4 (554 x 509) |
| Φωτισμός: | LED |
| Κλιματική κλάση: | 4 (+30°C & 55% RH) |
| Χωρητικότητα: | 372 Lt |
| Βάρος: | 195 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 750 × 745 × 1611 mm |
- Με ενσωματωμένο ψυκτικό μηχάνημα
- Πίνακας λειτουργιών τεχνολογίας Touch Pad
- Πόρτα με σύστημα επαναφοράς
- Δυνατότητα αναστροφής φοράς της πόρτας
- Μέγιστο φορτίο ανά ράφι: 25 kg
Επιλογή χρώματος: Μαύρο ή Λευκό
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: CRISTAL TOWER 75LH RV TN BLACK
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΓΛΥΚΩΝ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Colors, elegant design, Slim Line, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: ISA.
Ρωτήστε μας για προσφορά
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 108×70 συντήρηση με μηχανή στη βάση (R290) BPVP7300 ΙΝΟΜΑΚ
1,796.00€1,347.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΜηχάνημα Βάσης για καλύτερη αξιοποίηση του μήκους του ψυγείου, ανάλογα με τον χώρο Ενεργειακή κατάταξη, σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095, όσων μοντέλων εμπίπτουν στα πρότυπα Εργονομικά… -
Ψυγείο πάγκος 110×70 συντήρηση με 2 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα στη βάση PG 110 Bambas Frost
1,296.00€980.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα. Διαθέτει 2 Πόρτες. Κουμπωτό σύστημα οδηγών & σχαρών. Κουμπωτά μαγνητικά λάστιχα. Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm… -
Ψυγείο πάγκος 134×70 συντήρηση με 2 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT99 ΙΝΟΜΑΚ
1,953.00€1,398.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
125.00€105.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά…









