Συντηρητής κρασιών 4FL-100 για 4 φιάλες 700134 Bartscher
479.00€ 310.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Συντηρητής κρασιών μικρών διαστάσεων με φωτισμό LED και κομψό σχεδιασμό Bartscher.
Οι 4 φιάλες με λευκό, ροζέ ή κόκκινο κρασί μπορούν να διατηρηθούν εντυπωσιακά κρύες εντός μια ζώνης θερμοκρασίας σε ανοιχτά σκεύη σερβιρίσματος όπως στον μπουφέ, στο μπαρ ή κατά τη δοκιμή κρασιού.
![]() | Προμηθευτής από Γερμανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Οικονομική λύση |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Άνοιγμα φιάλης: | Ø 85 mm |
| Αριθμός ζωνών θερμοκρασίας: | 1 |
| Εύρος θερμοκρασίας: | από 5°C έως 18°C |
| Ρύθμιση θερμοκρασίας: | Ηλεκτρονικά - Σε βαθμίδες των 1°C |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | 10°C έως 32°C |
| Φωτισμός: | LED / Ξεχωριστά ρυθμιζόμενο |
| Ισχύς: | 0.05 kW / 230V / 50Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 170 kWh / έτος |
| Τάξη ενεργειακής απόδοσης: | B |
| Κατηγορία κλίματος: | SN |
| Ψύξη: | Θερμοηλεκτρικά |
| Χωρητικότητα: | 4 φιάλες |
| Βάρος: | 6.8 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 480 × 260 × 260 mm |
- Θερμοστάτης
- Ανεμιστήρας
- Μόνωση κυκλοπεντάνιο C5H10
- Ψηφιακή ένδειξη
- Υλικό Πλαστικό
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: 700134
Κατηγορίες: CATERING, SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΚΡΑΣΙΩΝ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Ηλεκτρική συσκευή, Νέο προϊόν, Οικονομική λύση, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών
Brand: Bartscher.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες γυάλινες PGG 139 Bambas Frost
1,490.00€1,120.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 179.2×70 συντήρηση με 4 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP229 INOMAK
2,835.00€2,126.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Φούρνος ηλεκτρικός κυκλοθερμικός Foem RFF 43X Smeg
770.00€470.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑMεγαλύτερη απόσταση ανάμεσα στις λαμαρίνες 80mm INOX εξωτερικά Aποσπώμενο & εύκολα καθαριζόμενο τζάμι πόρτας Περιλαμβάνονται 4 λαμαρίνες αλουμινίου 435x320mm -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα PG 139 Bambas Frost
1,320.00€995.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος…









