Συντηρητής κρασιών για ασκούς DKS95-2/20L Tefcold
1,108.00€ 656.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Συντηρητής κρασιών για ασκούς (2x20lt) Tefcold Δανίας
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 295 x 495 x 805 mm |
| Θερμοκρασία: | +3°C / +9°C |
| Ψύξη: | Στατική |
| Ισχύς: | 80 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Θέσεις (Ράφια): | 2 ανοξείδωτα |
| Χωρητικότητα: | 2x20 lt |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Κλιματική κλάση: | 4 (+30°C & 55%RH) |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 0.7 kWh / 24h |
| Χωρητικότητα: | 112 Lt |
| Βάρος: | 44 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 392 × 595 × 1120 mm |
- 2 βρυσάκια σερβιρίσματος
- Εσωτερικά ανοξείδωτο
- Δυνατότητα αναστροφής φοράς πόρτας
- Χρώμα Μπορντό
- 4 ρυθμιζόμενα ποδαράκια
- Οι αντάπτορες είναι απαραίτητοι για την λειτουργία του συντηρητή, εφόσον δεν παρέχονται από τον προμηθευτή των ασκών (extra χρέωση) Κωδικός προϊόντος: 45.01.020.0002
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: DKS95-2/20L
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΨΥΓΕΙΑ & ΨΥΞΗ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΚΡΑΣΙΩΝ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Στιβαρή κατασκευή, Ψυκτικό υγρό R600, Ψύξη στατική
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο σαλατών/πιτσαρίας 185×70 για 10 GN1/4 με 3 πόρτες PIMG 185 Bambas Frost
1,990.00€1,450.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Θέση για λεκανάκια GN 1/4 στο καπάκι Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια… -
Βιτρίνα συντήρησης κρασιών CPV1380E Tefcold
1,478.00€875.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚλειδαριά Ηλεκτρονικός θερμοστάτης Ένδειξη θερμοκρασίας λειτουργίας 2 ποδαράκια ρυθμιζόμενα & 2 ροδάκια Μαύρο χρώμα εσωτερικά και εξωτερικά Χρωματισμένη γυάλινη πόρτα για προστασία του κρασιού -
Ψυγείο πάγκος 185×60 συντήρηση με 2 μεγάλες πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα PM6 185 Bambas Frost
1,700.00€1,250.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος… -
Βιτρίνα κρασιών 2 θερμοκρασιών frameless TFW400-2F Tefcold
2,511.00€1,450.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗλεκτρονικός θερμοστάτης - θερμόμετρο Δυνατότητα αναστροφής φοράς πόρτας 4 πόδια ρυθμιζόμενα Διατίθενται προαιρετικά ράφια παρουσίασης Αντικραδασμικό σύστημα ψύξης Πόρτα frameless (χωρίς πλαίσιο)









