Συντηρητής κρασιών για ασκούς DKS95-3/10L Tefcold
1,036.00€ 620.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Συντηρητής κρασιών για ασκούς (3x10lt) Tefcold Δανίας.
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Οικονομική λύση |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 255 x 415 x 825 mm |
| Θερμοκρασία: | +3°C / +9°C |
| Ψύξη: | Στατική |
| Ισχύς: | 80 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Θέσεις (Ράφια): | 3 ανοξείδωτα |
| Χωρητικότητα: | 3 x 10 lt |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Κλιματική κλάση: | 4 (+30°C & 55%RH) |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 0.7 kWh / 24h |
| Χωρητικότητα: | 90 Lt |
| Βάρος: | 40 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 350 × 455 × 1145 mm |
- 3 βρυσάκια σερβιρίσματος
- Εσωτερικά ανοξείδωτο
- Δυνατότητα αναστροφής φοράς πόρτας
- Χρώμα Μπορντό
- 4 ρυθμιζόμενα ποδαράκια
- Οι αντάπτορες είναι απαραίτητοι για την λειτουργία του συντηρητή, εφόσον δεν παρέχονται από τον προμηθευτή των ασκών (extra χρέωση) Κωδικός προϊόντος: 45.01.020.0002
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: DKS95-3/10L
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΨΥΓΕΙΑ & ΨΥΞΗ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΚΡΑΣΙΩΝ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Οικονομική λύση, Ψυκτικό υγρό R600, Ψύξη στατική
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο σαλατών/πιτσαρίας 185×70 για 10 GN1/4 με 3 πόρτες PIMG 185 Bambas Frost
1,990.00€1,450.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Θέση για λεκανάκια GN 1/4 στο καπάκι Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια… -
Ψυγείο πάγκος 185×60 συντήρηση με 2 μεγάλες πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα PM6 185 Bambas Frost
1,700.00€1,250.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος… -
Ψυγείο πάγκος 216×60 συντήρηση με 3 μεγάλες πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα PM6 216 Bambas Frost
2,060.00€1,490.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 κατάψυξη με 2 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα PGK 139 Bambas Frost
1,750.00€1,280.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Στοιχείο βαμμένο με αντιδιαβρωτική προστασία Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα…








