Βιτρίνα κρασιών 2 θερμοκρασιών JC132E Dynamic
880.00€ 585.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης κρασιών 2 θερμοκρασιών (Dual Zone) χωρητικότητας 132 lt, Dynamic
Ψυγείο κρασιού με ανεξάρτητες ζώνες θερμοκρασίας, ιδανικές για την αποθήκευση τόσο των κόκκινων όσο και των λευκών κρασιών στις ιδανικές θερμοκρασίες σερβιρίσματος. Ψηφιακό σύστημα ελέγχου για την ρύθμιση της θερμοκρασίας και την παρακολούθηση. Το σύστημα συμπιεστή λειτουργεί αθόρυβα και αποτελεσματικά, ελαχιστοποιώντας τους κραδασμούς και τις διαταραχές που θα μπορούσαν ενδεχομένως να επηρεάσουν την ποιότητα των κρασιών. Ανθεκτική κατασκευή, κομψός και μοντέρνος σχεδιασμός, ενσωματωμένη και ανεξάρτητη εγκατάσταση. Λειτουργία μνήμης θερμοκρασίας και ρυθμιζόμενος θερμοστάτης.
![]() | Προμηθευτής από Κίνα |
| 230 volt μονοφασικό |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +5°C / +10°C & +10°C / +18°C |
| Ζώνες θερμοκρασίας: | 2 Dual Zone |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ισχύς: | Watt, 220V / 50Hz |
| Ράφια: | 6 ξύλινα |
| Χωρητικότητα: | 46 μπουκάλια (750ml) |
| Φωτισμός: | Μπλε LED |
| Ψυκτικό υγρό: | R |
| Εξωτερικό Φινίρισμα: | Μαύρο |
| Ενεργειακή Κλάση: | G |
| Χωρητικότητα: | 132 Lt |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 595 × 595 × 870 mm |
- Κομψός και μοντέρνος σχεδιασμός
- Μονή Πόρτα με τριπλό τζάμι
- Ενσωματωμένη & ανεξάρτητη εγκατάσταση
- Λειτουργία μνήμης θερμοκρασίας
- Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης
- Προσαρμόσιμες επιλογές ραφιών
- Με εσωτερικό ανεμιστήρα (για την αποφυγή πάγου)
- Σύστημα κλειδαριάς ασφαλείας (προαιρετικό)
- Ανθεκτική κατασκευή για αξιόπιστη απόδοση.
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: JC132E
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΚΡΑΣΙΩΝ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Νέο προϊόν, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών
Brand: DYNAMIC.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Σχαριέρα αερίου διπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG2 SER GAS
1,430.00€1,029.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ποτηριέρα 110×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS311A INOMAK
546.00€409.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 185x70x68 συντήρηση με 6 συρτάρια PS 185 Bambas Frost
2,280.00€1,640.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ποτηριέρα 140×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS314A INOMAK
631.00€473.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες…





