Βιτρίνα κρασιών 2 θερμοκρασιών JC95B Dynamic
780.00€ 535.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης κρασιών 2 θερμοκρασιών (Dual Zone) χωρητικότητας 95 lt, Dynamic
Ψυγείο κρασιού με ανεξάρτητες ζώνες θερμοκρασίας, ιδανικές για την αποθήκευση τόσο των κόκκινων όσο και των λευκών κρασιών στις ιδανικές θερμοκρασίες σερβιρίσματος. Ψηφιακό σύστημα ελέγχου για την ρύθμιση της θερμοκρασίας και την παρακολούθηση. Το σύστημα συμπιεστή λειτουργεί αθόρυβα και αποτελεσματικά, ελαχιστοποιώντας τους κραδασμούς και τις διαταραχές που θα μπορούσαν ενδεχομένως να επηρεάσουν την ποιότητα των κρασιών. Ανθεκτική κατασκευή, κομψός και μοντέρνος σχεδιασμός, ενσωματωμένη και ανεξάρτητη εγκατάσταση. Λειτουργία μνήμης θερμοκρασίας και ρυθμιζόμενος θερμοστάτης.
![]() | Προμηθευτής από Κίνα |
| 230 volt μονοφασικό |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +5°C / +10°C & +10°C / +18°C |
| Ζώνες θερμοκρασίας: | 2 Dual Zone |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ισχύς: | Watt, 220V / 50Hz |
| Ράφια: | 4 ξύλινα |
| Χωρητικότητα: | 32 μπουκάλια (750ml) |
| Φωτισμός: | Μπλε LED |
| Ψυκτικό υγρό: | R |
| Εξωτερικό Φινίρισμα: | Μαύρο |
| Ενεργειακή Κλάση: | G |
| Χωρητικότητα: | 95 Lt |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 450 × 595 × 820 mm |
- Κομψός και μοντέρνος σχεδιασμός
- Μονή Πόρτα με τριπλό τζάμι
- Ενσωματωμένη & ανεξάρτητη εγκατάσταση
- Λειτουργία μνήμης θερμοκρασίας
- Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης
- Προσαρμόσιμες επιλογές ραφιών
- Με εσωτερικό ανεμιστήρα (για την αποφυγή πάγου)
- Σύστημα κλειδαριάς ασφαλείας (προαιρετικό)
- Ανθεκτική κατασκευή για αξιόπιστη απόδοση.
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: JC95B
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΚΡΑΣΙΩΝ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Βεβιασμένη ψύξη, ΕΝΕΡΓ, Ηλεκτρική συσκευή, Νέο προϊόν, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών
Brand: DYNAMIC.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 139x70x68 συντήρηση με 4 συρτάρια PS 139 Bambas Frost
1,800.00€1,330.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 108×70 συντήρηση με μηχανή στη βάση (R290) BPVP7300 ΙΝΟΜΑΚ
1,796.00€1,347.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΜηχάνημα Βάσης για καλύτερη αξιοποίηση του μήκους του ψυγείου, ανάλογα με τον χώρο Ενεργειακή κατάταξη, σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095, όσων μοντέλων εμπίπτουν στα πρότυπα Εργονομικά… -
Ψυγείο πάγκος 134.2×70 συντήρηση με 2 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP29 INOMAK
2,212.00€1,659.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα PG 139 Bambas Frost
1,320.00€995.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος…









