Βιτρίνα κρασιών 2 θερμοκρασιών με πόρτα & 2 συρτάρια DW 190 Silver Klimaitalia
3,316.00€ 1,900.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης κρασιών 2 θερμοκρασιών με πόρτα & 2 συρτάρια, χωρητικότητας 425 lt, KlimaItalia Ιταλίας.
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 510 x 485 x 1370(h)mm |
| Θερμοκρασία: | Top (+2°C / +20°C) & Low (+0°C / +15°C) |
| Ζώνες θερμοκρασίας: | 2 |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ισχύς: | 165Watt / 220V / 50Hz |
| Ράφια: | TOP 8x(490x530mm) ξύλινα |
| Χωρητικότητα: | TOP 72 μπουκάλια (750ml) & Low 69 μπουκάλια (750ml) |
| Φωτισμός: | Επάνω: 2 κάθετα + 1 οριζόντια led & Συρτάρια: 1+1 κάθετο led |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 0.5 kWh / 24h |
| Εξωτερικό Φινίρισμα: | Προβαμμένο φύλλο με αντιδιαβρωτική επεξεργασία |
| Εσωτερικό φινίρισμα: | ABS |
| Ενεργειακή Κλάση: | G |
| Συρτάρια: | (487x537x290mm) & (487x410x280mm) |
| Κλιματική κλάση: | 4(30°C & 55%RH) |
| Χωρητικότητα: | 425 Lt |
| Βάρος: | 100 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 595 × 685 × 1795 mm |
- Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα
- Αυτόματη επαναφορά πόρτας με δυνατότητα αναστροφής φοράς
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης
- 4 ποδαράκια
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: DW 190 Silver
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΚΡΑΣΙΩΝ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Νέο προϊόν, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: Klimaitalia.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Σχαριέρα αερίου τριπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG3 SER GAS
1,982.00€1,380.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 185x70x68 συντήρηση με 6 συρτάρια PS 185 Bambas Frost
2,280.00€1,640.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 239x70x68 συντήρηση με 8 συρτάρια PS 239 Bambas Frost
2,820.00€1,850.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 179.2×70 συντήρηση με 4 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP229 INOMAK
2,835.00€2,126.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών…








